PETER BIČ PROJECT LETNÉ KONCERTY - Banská Štiavnica

PETER BIČ PROJECT LETNÉ KONCERTY - Banská Štiavnica

28.08.2021 19:00
Amfiteáter, Novozámocká 1789/20/A, 969 01 Banská Štiavnica

PETER BIČ PROJECT LETNÉ KONCERTY 2021

Kapela PETER BIČ PROJECT prichádza za Vami. Poďme si spolu s Viki a Petrom užiť atmosféru letných večerov pod hviezdnou oblohou sprevádzaných chytľavými hitmi ako je Stoj, Čoskoro, Láva, Nedívaj sa tak, či najnovší hit Máj.

Tešíme sa na Vás!


Pokyny organizátora podujatia:

Vážení návštevníci podujatia Peter Bič Project, vzhľadom k aktuálnym platným opatreniam a v súlade s plnením požiadaviek kladených na organizátorov podujatia v zmysle aktuálne platnej Vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva, bude toto podujatie organizované v režime OTP, to znamená, že do areálu budú mať povolený vstup osoby zaočkované, testované, alebo osoby, ktoré ochorenie COVID -19 prekonali. Banská Štiavnica je v čase organizovania podujatia vo fáze OSTRAŽITOSTI Covid automatu. Z uvedených dôvodov od Vás pred vstupom do areálu budeme požadovať preukázanie sa COVID passom s potvrdením o očkovaní, negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 alebo potvrdením o výnimke, teda prekonaní ochorenia.

V prípade, že nemáte k dispozícii výsledok testu, na mieste podujatia bude od 17:00 mobilná odberová jednotka, ktorá bude realizovať antigénové testovania, za poplatok 10€/test. V prípade záujmu je odberový tím pripravený vykonať test aj na stav a množstvo protilátok v tele.

Vstup do areálu je umožnený iba s prekrytím horných dýchacích ciest.

Veríme, že našu snahu o zabezpečenie organizácie hromadného kultúrneho podujatia v zmysle uvedených nariadení budete vnímať ako snahu o docielenie čo najlepšieho priebehu podujatia.

Vidíme sa v sobotu v amfiteátri Banská Štiavnica.
Organizačný tím koncertu Peter Bič Project.


Deti do 12 rokov považujú za plne očkované osoby, takže nemusia mať ani test ani potvrdenie o očkovaní (ktoré vlastne ani nemôžu mať). Je potrebné mať doklad ktorým viete dokladovať ved dieťaťa (kartička poistenca).


Zľavy:
ZŤP - cena vstupenky 3 € - obmedzená kapacita


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.


Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránke Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • Voľné sedenie / státie
  Cena
  19,00 €
  Vypredané
 • Voľné sedenie - ZŤP
  Cena
  3,00 €
  Vypredané

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)
Divadlo

School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)

2021
Divadelná sála IUVENTA, Karloveská 2951/64, 841 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2021
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

20.10.2022 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2021
Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, 811 01 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia