OLDIES PÁRTY Rádia Vlna - Bratislava

OLDIES PÁRTY Rádia Vlna - Bratislava

19.09.2020 21:00
Edison Park, Prievozská 18, 824 51 Bratislava

Podujatie OLDIES PÁRTY Rádia Vlna v Bratislave, ktoré sa malo konať 15.05.2020 sa vzhľadom na aktuálne opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR (obmedzenie účastníkov v interiéri do 500 a zákaz podujatí po 23-tej hodne) v novom termíne 19.09.2020 NEUSKUTOČNÍ. Podujatie sa presúva na máj 2021 (o presnom dátume budeme ešte informovať).  Vstupenky zostávajú v platnosti na rok 2021. V prípade nezáujmu o náhradný termín, môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do KONCA SEPTEMBRA 2020. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.

PREDAJ JE DOČASNE POZASTAVENÝ. PREDAJ BUDE OBNOVENÝ PO UPRESNENÍ NOVÉHO TERMÍNU.


Rádio Vlna oslavuje tento rok už 5-te narodeniny! Pozývame vás na nezabudnuteľné narodeninové OLDIES PÁRTY v 4 slovenských mestách. Spolu s nami ich oslávi Dalibor Janda so skupinou PROTOTYP a Jiřinou Jandovou, ktorý je na hudobnej scéne už 40 rokov. Tešiť sa môžete na hity overené časom ako Žít jako kaskadér. Oheň, voda, vítr, Kde jsi či Hurikán a mnohé ďalšie.

Zažite jedinečnú hudobnú noc spolu s nami. O tú najlepšiu tanečnú zábavu sa postará DJ Rádia Vlna Peter Hurajt a programom vás budú sprevádzať moderátori rannej show Dominika Dadíková a Martin Chynoranský.

VIP lístok zahŕňa miesto na sedenie, welcome drink, výhľad na pódium, samostatné toalety, samostatný bar, darčekový balíček Rádia Vlna

Skybox - dokonalý zážitok pre partiu až 15 ľudí, ktorí chcú stráviť nezabudnuteľný večer. Súkromný uzavretý presklený priestor s pohodlným sedením a jedinečným výhľadom na stage a tanečný parket, darčekový balíček Rádia Vlna a bottle service pre 15 ľudí.  


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • Vstup - státie
  Cena
  14,90 €
  Nie je v predaji
 • VIP
  Cena
  35,00 €
  Nie je v predaji
 • Skybox
  Cena
  750,00 €
  Vypredané

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Posledný bohém – Karol Duchoň´70
Koncert

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Október 2020
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia