Zoznam s.r.o.
 

Nu Sound of Visegrad 2018

V-klub, Námestie SNP 471/12, 811 06 Bratislava

30.11.2018 19:00
Kúpiť

NU SOUND OF VISEGRAD uvádza: Jay Delver, Duhan a Pigment Chemcal

Stretne sa Čech, Slovák a Maďar... A? Namiesto podpichovania budú prezentovať hudbu stredoeurópskeho priestoru s rôznym mixom žánrov - od nu jazzu, funku až po ambientnú elektroniku. Nu Sound of Visegrad - 30. novembra vo V- Klube.

Poznáte slovenskú hudbu a hudobnú tvorbu našich susedov? Vyšehradský priestor predstavuje stimulujúce prostredie, z ktorého každoročne vzíde množstvo netradičných, inšpiratívnych a kreatívnych interpretov a hudobných zoskupení. Platforma Nu Sound of Visegrad chce poskytovať priestor práve takýmto umeleckým formáciám a jednotlivcom a zároveň prinášať tieto stimuly do rôznych kútov Európy. V rámci nášho projektu uvádzame sériu koncertov, na ktorých prezentujeme modernú hudbu zo Slovenska, Českej republiky, Poľska a Maďarska, čím vzniká priestor pre konfrontačnú líniu aj pre medzinárodnú mobilitu.

Dňa 30. novembra prichádzame s ďalším koncertom z tejto série, na ktorom teraz predstavíme interpretov zo Slovenska, Česka a Maďarska. Otvorí ho slovenský producent Duhan, ktorý prepája elektroniku so živými nástrojmi a strieda dopredu nakomponované štruktúry s improvizovaním. Sampluje dávnu hudbu (swing, soul, funk...) do moderného zvuku. A výsledok? Album Back to the Future považovaný za jeden z našich najlepších v kategórii živá elektronika. Oživenie slovenskej elektronickej scény predstaví pestrý fusion s prienikom elektroniky a živej hudby doplnenej o elektrickú gitaru a saxofón. Zahrá aj čoraz známejšia česká skupina Jay Delver s ich modernou fúziou jazzu, funku, rocku aj popu s inšpiráciou u Jammie Culluma či Harry Connicka. Z Brna, odkiaľ pochádzajú, veje čerstvý závan progresu aj kvalitného popu. Majú klubový a rádiový prejav - túto vzácnu vlastnosť obrusujú na živých, energických koncertoch. Aj oni sa vracajú do hudobnej minulosti - do sedemdesiatych rokov, z ktorých vyberajú funk groove tých najlepších rozmerov. Večer dokončí, alebo začne, maďarský producent Marcell Kovács vystupujúci pod menom Pigment Chemcal. O svojich psychedelických kvalitách presvedčil na legendárnej Ozore, dôkaz, že vie rozprúdiť intímnu párty podal na Szigete. Nesleduje hudobné trendy, ale vytvára vlastný aparát poskladaný z rôznych typov elektronických hudobných štýlov. Jeho EP Songs From The Magic Lab je na pomedzí chilloutu, psy trance a ambientu. Ťažko definovateľný, ľahko počúvateľný.

Informácie o koncerte:
Nu Sound Of Visegrad uvádza - Jay Delver (ČR), Duhan (SR), Pigment Chemcal (HU)

začiatok od 19:00

vstupné 
normal - 9€
vstup + tričko - 19€ 
(tričko dostanete pri vstupe na event)

Facebook:
https://www.facebook.com/events/535300476932079/

DUHAN:
https://www.youtube.com/watch?v=fqEeYOtkPuw&t=638s

JAY DELVER:
https://www.youtube.com/watch?v=Cfnijg-4qcc

PIGMENT CHEMCAL:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=h8OaBXTLibw

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 9,00 €
Vstup + tričko 19,00 €
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.