Nerez a Lucia

Nerez a Lucia

16.06.2024 19:00
Eventový areál Osemdesiatka , Nitrianska 1140/70, Partizánske

Podujatie Nerez a Lucia, ktoré sa malo konať 16.6.2024 sa presúva na nový termín. Nový termín bude upresnený. Vstupenky zostávajú v platnosti. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.
 
Nerez a Lucia prichádzajú do Partizánskeho s novým programom, chýbať ale samozrejme nebudú ani tie najznámejšie songy od legendárneho Nerezu, Lucie Šoralovej, a tiež piesne zo spoločných albumov Zlom a Cela. Nenechajte si ujsť tento zážitok.
 
Zakladajúci členovia legendárnej českej kapely NEREZ Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál sa v roku 2019 spojili so speváčkou Luciou Šoralovou a nahrali album ZLOM . V januári 2021 nahrala skupina druhý album CELA. Album obsahuje 13 písní, jejichž autory jsou především Lucia Šoralová a Zdeněk Vřešťál. Nahrávka je žánrovo pestrá, od folkovej balady až po kvalitný pop. Inštrumentálne výkony jednotlivých hudobníkov potvrdzujú vývoj skupiny NEREZ & LUCIA. Koncert je veľmi pestrý. Znie čeština, slovenčina, francúžština i špaielčina. Jedinečné štvorhlasné, virtuózne interpretované inštrumentálne pasáže Davida Lomiča na akordeon a saxofony, Roberta Fischmanna na flauty, klavír a bicie alebo Grega Bruna na kontrabas a kytaru. Album se velikým obloukem vracia do dôb vzniku albumu Masopust pôvodného Nerezu.
 
Skupina NEREZ & LUCIA vystupujú v zložení:
Lucia Šoralová – spev
Vít Sázavský – spev, viola, gitara
Zdeněk Vřešťál – spev, gitara, ústna harmonika, trombon
Grégoire Brun – kontrabas, gitara, spev
Robert Fischmann – flauty, píšťaly, klavír, perkusie, spev
David Lomič – akordeon, tenorsaxofon, altsaxofon, barytonsaxofon
 
Koncert skupiny NEREZ & LUCIA je zostavený z noviniek (albumy Zlom a Cela) a z najväčších hitov pôvodnej skupiny Nerez, ako sú piesne Tisíc dnů mezi námi, Kočky, Já s tebou žít nebudu, Do posledního dechu.
 
Zľavy: bez nároku na zľavy. Vstupenky si môžete zakúpiť v kaviarni v Osemdesiatke od 20.5.2024, alebo cez predpredaj.sk
 
Rezervácia konkrétnych stolov podľa počtu osôb priamo na bare v Osemdesiatke, alebo cez FB, Instagram. Sedenie pre všetkých zabezpečené, nie je nutné rezervovať stôl.

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Odporúčané

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25
Šport

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25

Sezóna 2024/25
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
FC Spartak Trnava - Aston Villa
Šport

FC Spartak Trnava - Aston Villa

20.07.2024 16:00
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Filip Jančík - Show filmovej hudby
Koncert

Filip Jančík - Show filmovej hudby

August, September
Zvolenský zámok, Námestie SNP 1, 960 01 Zvolen
Detail podujatia