Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

MOJA PRAŽSKÁ JAR

Mestské Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, Bratislava 811 01

07.09.2018 19:00

MOJA PRAŽSKÁ JAR

Dátum a čas predstavenia: 7.9.2018, 19.00 hod.
Dĺžka podujatia: 90 min.

Pri príležitosti 50-teho výročia Pražskej jari pripravila produkčná spoločnosť LECA production v spolupráci s Hlavným mestom Bratislava uvedenie mimoriadneho divadelného predstavenia "MOJA PRAŽSKÁ JAR" s hlavnou predstaviteľkou Jitkou Frantovou Pelikán pod záštitou Exprezidenta Talianskej republiky J.E. Giorgia Napolitana, prezidenta Českej republiky J.E. Miloša Zemana, primátora Bratislavy Iva Nestovnala a veľvyslanca Talianskej republiky na Slovensku J.E. Gabriela Meucci.

Jitka Frantova  je česká herečka žijúca v Taliansku, vdova po Jiřím Pelikánovi, ktorý bol v rokoch 1963-1968 generálnym riaditeľom Československej televízie a jedným z hlavných predstaviteľov Pražskej jari.

Jitka Frantova napísala scenár k tejto hre, ktorou chcela priblížiť talianskemu publiku pohnutú československú históriu od roku 1948, kedy nastúpili komunisti, cez politické procesy, udalosti v 1968, ruskú inváziu a ďalších 20 rokov normalizácie až po revolúciu, a to všetko cez ľudské osudy videné jej očami. Predstavenie v Taliansku vzniklo v Teatro di Roma pod Vysokým patronátom Prezidenta Talianska Giorgia Napolitana, ktorý vyznamenal J. Frantovu vysokým talianskym rádom Commendatore. Predstavenie prešlo významnými európskymi scénami a získalo mnoho významných ocenení ako v Taliansku tak i v Českej republike.

Po predstavení bude uvedená nová kniha Jiřího Pelikána Tanky proti sjezdu s pozvaním na čašu vín.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
MOJA PRAŽSKÁ JAR
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie prízemie 25,00 € Nie je v predaji
Sedenie balkón 20,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.