Zoznam s.r.o.
 

MOJA PRAŽSKÁ JAR

Mestské Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, Bratislava 811 01

07.09.2018 19:00
Kúpiť

MOJA PRAŽSKÁ JAR

Dátum a čas predstavenia: 7.9.2018, 19.00 hod.
Dĺžka podujatia: 90 min.

Pri príležitosti 50-teho výročia Pražskej jari pripravila produkčná spoločnosť LECA production v spolupráci s Hlavným mestom Bratislava uvedenie mimoriadneho divadelného predstavenia "MOJA PRAŽSKÁ JAR" s hlavnou predstaviteľkou Jitkou Frantovou Pelikán pod záštitou Exprezidenta Talianskej republiky J.E. Giorgia Napolitana, prezidenta Českej republiky J.E. Miloša Zemana, primátora Bratislavy Iva Nestovnala a veľvyslanca Talianskej republiky na Slovensku J.E. Gabriela Meucci.

Jitka Frantova  je česká herečka žijúca v Taliansku, vdova po Jiřím Pelikánovi, ktorý bol v rokoch 1963-1968 generálnym riaditeľom Československej televízie a jedným z hlavných predstaviteľov Pražskej jari.

Jitka Frantova napísala scenár k tejto hre, ktorou chcela priblížiť talianskemu publiku pohnutú československú históriu od roku 1948, kedy nastúpili komunisti, cez politické procesy, udalosti v 1968, ruskú inváziu a ďalších 20 rokov normalizácie až po revolúciu, a to všetko cez ľudské osudy videné jej očami. Predstavenie v Taliansku vzniklo v Teatro di Roma pod Vysokým patronátom Prezidenta Talianska Giorgia Napolitana, ktorý vyznamenal J. Frantovu vysokým talianskym rádom Commendatore. Predstavenie prešlo významnými európskymi scénami a získalo mnoho významných ocenení ako v Taliansku tak i v Českej republike.

Po predstavení bude uvedená nová kniha Jiřího Pelikána Tanky proti sjezdu s pozvaním na čašu vín.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
MOJA PRAŽSKÁ JAR
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie prízemie 25,00 € vybrať miesto
Sedenie balkón 20,00 € vybrať miesto
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.