Manikérsky kongres: ,,Ako sa môžeš stať z priemernej manikérky  profesionálkou.“

Manikérsky kongres: ,,Ako sa môžeš stať z priemernej manikérky profesionálkou.“

28.10.2023 09:30
Hotel Elizabeth, Gen.M.R.Štefánika 2 , 911 01 Trenčín

Manikérsky Kongres v Hoteli Elizabeth Trenčín: Nové Inšpirácie a Vedomosti pre Manikérov 


Tento október prináša jedinečnú príležitosť pre všetky manikérky a nadšencov krásy stretnúť sa na Manikérskom Kongrese, ktorý sa uskutoční v elegantnom prostredí Hotela Elizabeth v Trenčíne. Toto podujatie je jedným z vrcholov v manikérskej komunite, kde sa budú zdieľať najnovšie trendy, techniky a skúsenosti. Témy prednášok na tomto kongrese sľubujú pohľad do sveta manikúry, ktorý môže zmeniť váš prístup k práci s nechtami a krásou. Témy a Prednášajúci

1. Miriam Kadáková - Produktový lektor Téma: Aká je dôležitá kvalita práce v manikúre spojená s prezentáciou výrobkov zn. Emmi-Nail? Miriam Kadáková, skúsená produktová lektorka známeho výrobcu v manikúre - Emmi-Nail, vás prevedie svetom kvality práce v manikúre a dôležitosťou efektívnej prezentácie produktov pri komunikácii so zákazníkmi. Získate jedinečný pohľad do toho, ako správne používať produkty na dosiahnutie dokonalého výsledku.

2. Marianna Kováčová - Podologička Téma: Ako na choroby nechtov v manikúre? Marianna Kováčová, renomovaná podologička, sa zameria na problematiku zdravia nechtov a spôsoby, ako správne rozpoznať a riešiť choroby nechtov v rámci manikúry. Jej odbornosť vám pomôže udržať vašich zákazníkov spokojných a zdravých.

3. Alena Papierníková - Obchodný manažér Téma: Ako rozvíjať podnikanie nielen počas vášho voľna? Alena Papierníková, skúsená obchodná manažérka, vám ukáže cestu, ako rozvíjať váš manikérsky biznis nielen počas pracovného času, ale aj v osobnom živote. Jej rady a postrehy vám pomôžu zlepšiť váš podnikateľský model a zvýšiť ziskovosť.

4. Miriam Kadáková - Školiteľka nechtového dizajnu Téma: Ako využiť Instagram a Facebook s manikérskym biznisom a ,,nevyhorieť“? Miriam Kadáková, školiteľka nechtového dizajnu sa podelí o tajomstvá úspešného využitia sociálnych médií, na podporu vášho manikérského biznisu. Naučíte sa, ako efektívne komunikovať s vašimi klientmi a budovať si online prítomnosť.

5. Vera Krasová Téma: Osobný inšpiratívny príbeh profesionálnej viacnásobnej víťazky medzinárodných súťaží Vera Krasová je osobnosťou s bohatými skúsenosťami a oceneniami v oblasti manikúry. Počúvajte jej príbeh, ktorý vás inšpiruje a ukazuje, že s vášou vášňou a odhodlaním môžete dosiahnuť veľké úspechy v tomto odvetví.


Na Manikérskom Kongrese v Hoteli Elizabeth Trenčín budete mať príležitosť stretnúť sa s týmito výnimočnými odborníkmi a získať cenné poznatky, ktoré vám pomôžu posunúť váš manikérsky biznis na vyššiu úroveň. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a rezervujte si svoje miesto na kongrese už dnes! Spolu môžeme posunúť svet manikúry ešte ďalej.

Organizátor kongresu je : Emmi-Nail Slovakia
Partner kongresu je : SŽK – Slovenská živnostenská komora

Viac info na:

Facebook - stánka Kurzy na Nechty Trenčín https://www.facebook.com/emminailskcz/
Facebook - stránka Kurzy na Nechty Nitra https://www.facebook.com/kurzynanechtynitra
Facebook - súkromná stránka Srdcom manikérka https://www.facebook.com/groups/333978038159111

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Vstup
    Cena
    99,00 €
    Počet

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
DAC 1904 - FC Spartak Trnava
Šport

DAC 1904 - FC Spartak Trnava

01.10.2023 18:00
Športová ulica, 929 01 Dunajská Streda
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál

28.11. - 20.12.2023
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia