Lord Norton a sluha James (po dvadsiatich rokoch) - Martin
Lord Norton a sluha James (po dvadsiatich rokoch) - Martin

Lord Norton a sluha James (po dvadsiatich rokoch) - Martin

22.04.2024 19:00
Kino Strojár, Námestie S.H.Vajanského č.2, 036 01 Martin

Podujatie Lord Norton a sluha James (po dvadsiatich rokoch), ktoré sa malo konať v termíne 18.3.2024 o 19:00 sa z technických príčin presúva na nový termín 22.4.2024 o 19:00. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 20.2.2024 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste si môžu nárokovať vrátenie priamo tam, taktiež do 20.2.2024 (vrátane).

Legendárna komediálna dvojica sa vrátila! Lord Norton a jeho verný sluha James sú po dvadsiatich rokoch späť...

Umelecká agentúra LECA so spoluproducentom Rudolfom Gerim a autorom Jánom Snopkom oživili legendárnu komediálnu dvojicu a uviedli na slovenské javiská túto legendárnu komédiu! Nezabudnuteľnú dvojicu Marián Zednikovič a Stano Dančiak si stredná a staršia generácia veľmi dobre pamätá. Inscenácia sa v 90-tych rokoch stala kultovou.

V novom predstavení si diváci môžu vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení s Jozefom Vajdom v úlohe sluhu Jamesa a lorda Nortona stvárňujú v alternácii populárni komici Juraj Kemka a Lukáš Latinák. Od premiéry v roku 2018 odohrali na domovskej scéne v bratislavskom Štúdiu L+S a na zájazdoch po Slovensku takmer 150 repríz a tešia sa z veľkého diváckeho záujmu.

Ak sa chcete príjemne pobaviť na inteligentnom humore plnom komických a nečakaných zvratov, príďte sa pozrieť na herecký koncert skvelých hercov Juraja Kemku/ Lukáša Latináka a Jozefa Vajdu a stráviť tak večer, na ktorý budete dlho spomínať s úsmevom.

Čo sa po dvadsiatich rokoch zmenilo?
V službách lorda Nortona v priebehu dvoch desaťročí James zostarol. Keby len to! Skončil dokonca v psychiatrickom ústave. Ale nechce sa zmieriť s tým, že lord Norton sa medzičasom pominul. Nového parťáka nájde v ošetrovateľovi, ktorý je kvôli svojmu pacientovi ochotný urobiť čokoľvek. Aj hrať jeho bývalého svojrázneho pána. Fantázia chovanca psychiatrického ústavu a jeho ošetrovateľa je bezbrehá. Text predlohy sa neustále aktualizuje, posúva, tvorivý tím spoločne stále vkladá nové a nové gagy.

Réžia: Michal Vajdička

Producent a promotér: Občianske združenie LECA

Účinkujú:

Lord Norton: Juraj Kemka

Sluha James: Jozef Vajda

 

 

Prosíme Vás o dodržanie hodiny začiatku predstavenia uvedenej na vstupenke. Po začiatku predstavenia nie je možný vstup do hľadiska.

Rad číslo 1 v každom sektore je najbližšie k javisku.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Lord Norton a sluha James (po dvadsiatich rokoch) - Martin
  • Sedenie
    Cena
    19,00 €
    Vypredané

Odporúčané

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Fight Night Challenge 6
Šport

Fight Night Challenge 6

20.04.2024 18:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia