LGH .MUSIC THAT UNITES

LGH .MUSIC THAT UNITES

16.11.2018 21:00
MMC Majestic Music Club, Karpatská 2, Bratislava

LGH .MUSIC THAT UNITES

Hudobno-tanečné podujatie so zameraním na EDM /electronic dance music, bolo zahájené v roku 2008. Od tej doby na seba upriamilo pozornosť desiatok tisíc fanúšikov, ktorí sa stali svedkami nezabudnuteľného zážitku.
Predstavenie modernej hudby dneška a zajtrajška ľuďom prináša inú dimenziu zábavy v podobe vystúpení známych a obľúbených umelcov, DJov, artistov a tanečníkov v spojení so špeciálnymi efektmi.

Le Grande House patrí medzi overené značky, nie len v klubovom prostredí, ale aj ako súčasť veľkých festivalov.
Okrem slovenského a českého trhu, expandovali aj do Anglicka, Nemecka a Rakúska.
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita účinkujúcich má za následok dôveru zo strany klubov, organizátorov a v neposlednom rade fanúšikov, ktorí neváhajú pravidelne prekonávať veľké vzdialenosti. Odmenou im je vždy jedinečný a silný hudobný zážitok, ale aj darčeky priamo od rezidentov, ktoré sú v prevažnej časti originál CD Le Grande House v špeciálnych edíciách, ale aj vecné darčeky od partnerov.

Mixované CD a hudobná produkcia v mieste konania je výnimočná hlavne pre milovníkov elektronickej hudby.
Štýl ktorý do sveta masívne pretláčajú hviezdy svetového djského formátu vrchnej TOP 100 a množstvo iných na seba upriamuje čoraz väčšiu pozornosť celého sveta.
Rezidenti ako skúsení hudobníci rozpoznávajú podpis najväčších hitov a skladby okamžite servírujú domácemu publiku často krát vo vlastných, špeciálne upravených remixoch.
Preto nie je žiadnym prekvapením ak na Le Grande House začujete tie najhorúcejšie hity od spomínaných interpretov ktoré sú ešte ako neznáme prezentované na najväčších parties ako UMF, Tomorrowland, WMC a pod.

Preto pamätajte: Nemusíte chodiť ďaleko aby ste zažili atmosféru veľkej party a prežili skvelé zážitky.
Stačí ak sa necháte zlákať do víru jedinečnosti a nenecháte si ujsť dátum podujatia Le Grande House v podaní popredných DJov a ďalších hostí na vybratých miestach a v najexkluzívnejších a technicky najvyspelejších kluboch.
Tešíme sa na vás!

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Vstup
    Cena
    7,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané