LEN PRE ŽENY TOUR 2020 Scandal

LEN PRE ŽENY TOUR 2020 Scandal

november 2020
Slovensko

Energické vystúpenia striptérskej skupiny MEN4QUEEN a SIMPLE BOYS v 6 slovenských mestách s veľkým prekvapením.

Poďme sa pozrieť opäť na veľkolepé turné! Bude to SCANDAL!

A je to tu zas - muži si budú konečne môcť pozrieť futbal bez výčitiek, zatiaľ čo sa dámy pôjdu zabávať. Po viacerých beznádejne vypredaných turné medzinárodnej striptérskej skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorú videlo až 12 000 žien po celom Slovensku je tu pokračovanie: LEN PRE ŽENY TOUR 2020! Úspešný projekt, ktorý prináša tento rok zaujímavé prekvapenie. Legenda slovenského striptízu, Majster Európy v pánskom striptíze 2014, už bývalý striptér Diego 001 predvedie šteklivé striptízové vystúpenie. Keďže to má byť poriadny SCANDAL vystúpi aj striptér skupiny DIRTYY BOYZZ, Axel vlastným menom Henrik Szabo je účastníkom tohtoročnej reality show FARMA a budeme veriť, že do začiatku turné už bude vonku a zúčastni sa. Viac sledujte na instagrame @dirtyy_boyzz_menstrip. Hrozí, že sa turné opäť rýchlo vypredá, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si jesennú elektrizujúcu dámsku jazdu!

Slovensko poctia tri striptízové skupiny, MEN4QUEEN z Prahy a SIMPLE BOYS z Viedne, samozrejme nebude chýbať Dirtyy Boyzz a možno stihne prísť na Len Pre Ženy Tour aj tohtoročný účastník jednej reality show, stabilný člen Dirtyy Boyzz, dámy ho poznajú pod menom Axel. Budeme sledovať jeho účinkovanie v TV.

LEN PRE ŽENY TOUR sa už stala na Slovensku silnou a uznávanou značkou, ktorú vyhľadávajú dámy z celého slovenska, dokonca aj z iných krajín. Program je nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, strhujúcimi efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Aj vo vašom meste si tak budete môcť vychutnať show Made in Slovakia, Made in Austria a Made in Czech, ktorá v ničom nezaostáva za svetoznámou formáciou Chippendales alebo výkonmi hercov z filmu Magic Mike.

Exkluzívna show plná vzrušujúcich chvíľ

Doprajte si zážitok v podobe sexy noci plnej pikantných momentov, príbehových striptízových performance, vytrénovaných svalnatých mužských tiel svetových tanečníkov, ktorí vypredávajú sály po celom svete.

Nechajte sa strhnúť i vy touto jedinečnou striptízovou show v Trenčíne, Bratislave, Košiciach, Poprade, Žiline či Nitre!

Skupina MEN4QUEEN vystúpi zvlášť v podnikoch Relax Club Trnava a Jack Pub Michalovce. Vstupenky dostupné priamo v klube. Otváracie hodiny a začiatok programu sledujte na stránkach podnikov.

 A nebude chýbať ani obľúbené fotenie s účinkujúcimi, súťaž či tombola o zaujímavé ceny. Čím skôr preto zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu, na ktorú len tak ľahko nezabudnete!

Celý večer bude moderovať nikto iný ako Tom Kave, už bývalý striptér, majstér Európy v pánskom striptíze 2014. Bude to legendárne dámy.

Je pre vás pripravený celovečerný program plný pikantných a napínavých okamihov, show, ktorá vám navždy ostane v pamäti. Prinášame vám to najlepšie čo striptíz ponúka, tak neváhajte a zakúpte si vstupenku na horúcu novembrovú noc, ktorá rozpáli všetky vaše zmysly!

Na čo sa môžete tešiť:

 • súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
 • hudobné mixy rôznych žánrov
 • dámy sa budú môcť exkluzívne vyfotiť s účinkujúcimi a na pamiatku si odnesú fotku vytlačenú priamo na mieste
 • tematické vystúpenia slovenských ako i zahraničných účinkujúcich
 • show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
 • moderátor Tom Kave
 • ex farmár Matej Jurkovič predvedie duo striptízové vystúpenie s Tom Kave

Program "LEN PRE ŽENY TOUR 2020":

 • 16.11.2020 Trenčín : Piano club, Pod Sokolice 518/12, 911 01 Trenčín
 • 19.11.2020 Bratislava: The Club, Rybné námestie 4135/1, 811 02 Staré Mesto
 • 25.11.2020 Košice: Aula spoločenské centrum, Hlavná 68, 974 01 Košice
 • 26.11.2020 Poprad : Aquapark, Športová 1397/1, Poprad 05801 , kongresová sála
 • 27.11.2020 Žilina: - Dom Odborov, Antona Bernoláka 51, 010 01 Žilina
 • 28.11.2020 Nitra: Mlyny Cinemas - OC Mlyny Nitra, Štefánikova trieda 35/61, 949 01 Nitra

Cenník:
- ceny sú uvedené pri jednotlivých mestách

Zľavy:
- bez nároku na zľavu

Otvorenie sály: 19:00. Začiatok programu: 20:00.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
L'Etape Slovakia by Tour de France 2021
Šport

L'Etape Slovakia by Tour de France 2021

22.08.2021
Štrkovecké jazero, Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia