LÁSKY JEDNEJ PLAVOVLÁSKY

LÁSKY JEDNEJ PLAVOVLÁSKY

04.12.2018 19:00
Kino Strojár, Námestie S.H.Vajanského č.2, 036 01 Martin

Divadelný klub Martin  vás  srdečne pozýva na výnimočné predstavenie LÁSKY JEDENEJ PLAVOVLÁSKY  

„Láska ako trám či prám?“

Divadelná adaptácia slávneho filmu Miloša Formana, ktorá dostala Astorku do skvelej formy.

V spolupráci so SKUTRom  vzniklo spojenie výnimočnej predlohy s netradičným scénickým prístupom, hudbou, piesňami, pohybom, obohatené hereckým majstrovstvom členov súboru.

„Trpko-smiešna anekdota o dospievaní, o láske a o vytriezvení z naivných predstáv o nej funguje ako nostalgický obrázok pre pamätníkov a aj ako takpovediac inteligentná romantická komédia pre mladšie ročníky. Osobitá je divadelná estetika, ktorá pôsobí najmä v súčinnosti s hereckým ansámblom Astorky.“
(Martina Mašlárová, teatrologička)

„Inscenácii netreba uprieť skutočne výsostne divadelný a básnický jazyk, ktorým jasne artikuluje tému ľahko nadobudnutej a o to ťažšie odchádzajúcej lásky i prozaickosť, no v skutočnosti komplikovanosť ľudských citov. V Astorke vznikla vzácna inscenácia“.
(Karol Mišovic, teatrológ)

námet: Forman, Papoušek, Passer
divadelná adaptácia a réžia: SKUTR 
scéna: Martin Chocholoušek  
kostýmy: Alexandra Grusková
hudba:  Petr Kaláb

účinkujú:
Dominika Morávková,  Zuzana Konečná , Zuzana Porubjaková,  Pavol Šimun, Peter Šimun, Zuzana Krónerová, Róbert Jakab, Marian Labuda ml., Miroslav Noga, Marián Miezga, Ady Hajdu, Juraj Kemka, Matej Landl, Vlado Černý,  Anna Šišková, Marta Sládečková,  Zita Furková , Szidi Tobias

Skupinové rezervácie: email: divadelnyklubmartin@gmail.com,  0911 101 401

Bližšie informácie o aktivitách a ambíciách  Divadelného klubu v Martine nájdete na
facebook.com/DivadelnyKlubMartin


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

LÁSKY JEDNEJ PLAVOVLÁSKY
 • Sedenie
  Cena
  22,00 €
  Nie je v predaji
 • Sedenie
  Cena
  22,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané