LÁSKAvá SHOW

LÁSKAvá SHOW

25.04.2019 19:00
MSK Dunajská Lužná , Námestie sv. Martina 3, 900 42 Dunajská Lužná

LÁSKAvá SHOW
alebo ako sa nezblázniť vo vzťahu

Jedinečná hudobno-zábavno-náučná show moderátorky LeRy a manželov Drapákovcov o láske, manželstve, živote, showbiznise a každodenných radostiach i starostiach.

Špeciálni hostia:

- Ivana Christová – 1. federálna Miss Československa, podnikateľka, riaditeľka charitatívneho OZ Orin Panacea

- Andy Winson – tréner, mentor, motivátor, expert na osobnostný rozvoj a financie

Príďte sa zabaviť, motivovať sa, zistiť niekoľko dôležitých faktov o partnerskom spolunažívaní, o tom, ako prežiť manželstvo, ale i o tom, že niekedy je skvelé vstúpiť dvakrát do tej istej rieky a dať si druhú šancu na šťastný spoločný život. A občas sa jednoducho človek musí posunúť ďalej, urobiť hrubú čiaru a začať odznova. O tom všetkom sa bude rozprávať šarmantná moderátorka LeRa s manželmi Drapákovcami a špeciálnymi hosťami – Ivanou Christovou a Andym Winsonom!

V show odznejú aj krásne piesne a tie najväčie hity v podaní LeRy, Pala Drapáka a  Janette Drapákovej!

LeRa – temperamentná blondínka s nezameniteľnou farbou hlasu je známa najmä ako sólistka populárnych slovenských muzikálov, tiež ako členka speváckeho tria LADY COLORS, rocková speváčka a herečka.
LeRa je tiež vyhľadávanou a pohotovou moderátorkou s množstvom skúseností z rôznych typov akcií a eventov. Sympatická, výrečná, s obrovskou slovnou zásobou a schopnosťou vhodne zareagovať v akejkoľvek situácii. Výborná improvizátorka a vždy šarmantne vtipná.

Janette Drapáková – elegantne priama, sympatická, vždy vyrehotaná, spontánna a štýlová žena, ktorá je dlhé roky kontroverznou súčasťou slovenského showbiznisu najmä vďaka manželstvám s rockovým spevákom Palom Drapákom. Ak hľadáte prototyp dokonalej manželky, je to práve Janette! Tajomstvo vydareného manželstva Vám prezradí v LÁSKAvej SHOW. Jedná sa totiž a správny pomer vlastností a esencií, ktorými by mala disponovať každá žena.
Slovenská Yoko Ono, postavička z reality show, titulková tvár bulváru, ale v prvom rade starostlivá matka, milujúca manželka, veselá parťáčka a nekonečná žúrmenka!

Pali Drapák - slovenská heavymetalová a rocková legenda. Extrémne sympatický, veselý, žoviálny, pracovitý a príkladný muž. Najlepší manžel, skvelý otec a dokonalý gentleman. Palo je človek, ktorý rozdáva pozitívnu energiu plným priehrštím. Ženy ho milujú, mužov inšpiruje a svoje publikum vždy ohúri fantastickým rockovým chrapľákom, ktorý ani po rokoch nestratil na sile a jedinečnosti. Jeho život, manželstvá so Janette i kariérne vzostupy a pády z neho urobili silného, múdreho a nasledovaniahodného muža, ktorý vyznáva správne hodnoty, vieru, láskavosť a pritom nestráca zmysel pre realitu a humor. Palko je okrem iného skvelý zabávač, glosátor a rád si aj zo seba urobí poriadnu srandu. Jeho dôvodom byť súčasťou LÁSKAvej SHOW je v prvom rade možnosť pomôcť, poradiť a byť inšpiráciou pre tých, ktorí už v tých svojich vzťahoch nevedia ako ďalej a strácajú nádej.

Špeciálni hostia:
Ivana Christová – 1. československá federálna Miss.  Žena, ktorá sa dodnes radí medzi najkrajšie víťazky najpopulárnejšej súťaže krásy v histórii Česka i Slovenska. Matka, ktorá sama vychovala úžasnú a reprezentatívnu dcéru - krásnu Danielu. Podnikateľka, ktorá denne motivuje tisíce žien svojim prístupom, pracovitosťou, krásou i výsledkami. V kozmetickej firme, pre ktorú pracuje, sa dostala takmer na vrchol kariéry. Prednáša na konferenciách, školí i predáva. K tomu stíha excelovať v televíznej tanečnej súťaži, občas poskytne rozhovor, alebo sa mihne v médiách. Už 25 rokov pôsobí ako riaditeľka Občianského združenia Orin Panacea, ktoré pomáha deťom s onkologickými ochoreniami. Žije bez partnera. Pretože život sa s ňou nemaznal a Ivana nerobí kompromisy. O sebe, svojom pohľade na lásku, partnerský i sólo život slobodnej a nezávislej ženy, Vám autetnicky a bez obalu porozpráva na LÁSKAvej SHOW!

Andy Winson – fenomén na Slovensku! Jeden z najpopulárnejších, najsledovanejších a najúspešnejsích mentorov, motivátorov a koučov na Slovensku. Svetová kapacita s odpoveďou na takmer každú otázku! Už len byť v prítomnosti tohto velikána je inšpiratívne a motivačné. Jeho skúsenosti, vedomosti, rozvaha, ale i charizma, šarm a štýl sú elixírom pre kvalitnejší a hodnotnejší život v každom smere. Príďte si naživo pozrieť a vypočuť človeka, ktorý žije tým, čo hlása.

Zľavy
ZŤP - 6€ - zľava sa uplatňuje priamo v košíku

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Vstup
    Cena
    12,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia