Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LADY OSKAR

Kino Strojár, Námestie S.H.Vajanského č.2, 036 01 Martin

25.10.2018 18:30

Hrajú: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Jan Kříž , Vendula Fialová, Barbora Vyskočilová ,Denisa Pfauserová alt.Leontina Hromádková

Kto by nepoznal Oskara, kultovú filmovú komédiu, jeden zo skvostov vo filmografii Louise de Funésa. Film bol natočený podľa veľmi úspešnej francúzskej divadelnej hry, ktorá slúžila ako predloha aj pre súčasnú komédiu Lady Oskar, teda modernizovanú verziu, ktorá dáva veľkú hereckú príležitosť v hlavnej úlohe žene - komičke. Po podnikateľovi Bertrandovi , teda príde rovnako rázna a úspešná podnikateľka, matka, šéfka aj manželka v jednom, ktorú nič na svete nezlomí ... okrem jej vlastnej rodiny ! Vďačnej výzvy, ktorú ponúka hlavná úloha, sa chopila jedna z najpopulárnejších komediálnych herečiek Jana Paulová, pre ktorú sa Lady Oskar stane režijným debutom.

Autor: Guillaume Mélanie na námet hry Clauda Magniera Oscar
Réžia: Jana Paulová
Preklad: Anežka Svobodová

Ďalšie podujatia a aktivity nájdete na: https://www.facebook.com/umeleckaagenturaharmony/

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
LADY OSKAR
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 23,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.