Zoznam s.r.o.
 

Koncert Jany Kirschner a Simy Martausovej

Smolenický zámok (prírodný amfiteáter pod hradbami) Zámocka Ulica, Smolenice

19.08.2018 19:30
Kúpiť

Smolenice zažijú jedinečný koncert.
Jana Kirschner a Sima Martausová 19. augusta zaspievajú to najlepšie zo svojej tvorby pod zámockými hradbami.


Hlasy týchto dvoch výnimočných umelkýň v spojení s čarovným zámockým prostredím sľubujú nezabudnuteľný zážitok. Koncert sa uskutoční v prírodnom amfiteátri hneď pod zámkom.
Mierne sa zvažujúca lúka ponúka výnimočnú akustiku a už roky je obľúbeným koncertným miestom v rámci zámockého parku v Smoleniciach. 

Atmosféru večera prv naladia láskavé piesne Simy Martausovej. Nasledovať bude hlavný hudobný program – Jana Kirschner Komorne. Ide o jedinečný koncert Jany Kirschner. Známe piesne z albumu Krajina Rovina či projektu Moruša ako aj staršie  hity ako Líška, Modrá, Na čiernom koni a ďaľšie zaznejú v úplne novom prevedení so skvelým sláčikovým kvartetom Spectrum Quartett, pod vedením Jána Kružliaka. Projekt Jany Kirschner “Komorne” je o emóciách, o hudobnej zrelosti, o túžbe objavovať nové cesty, no najmä o tom, že hudba je len jedna. Nehľadajte klasiku! Nehľadajte nudu! Komorne je veľmi hravý a organický projekt, ktorý môže osloviť širokú škálu divákov.

Tešíme sa na Vás v nedeľu 19. Augusta!


Pozor! Zmena miesta podujatia - Smolenický zámok (prírodný amfiteáter pod hradbami) Zámocka Ulica, Smolenice

Vstupenky:

na mieste - 23eur


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie a státie 19,00 €
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.