Koncert Jany Kirschner a Simy Martausovej

Koncert Jany Kirschner a Simy Martausovej

19.08.2018 19:30
Smolenický zámok (prírodný amfiteáter pod hradbami) Zámocka Ulica, Smolenice

Smolenice zažijú jedinečný koncert.
Jana Kirschner a Sima Martausová 19. augusta zaspievajú to najlepšie zo svojej tvorby pod zámockými hradbami.


Hlasy týchto dvoch výnimočných umelkýň v spojení s čarovným zámockým prostredím sľubujú nezabudnuteľný zážitok. Koncert sa uskutoční v prírodnom amfiteátri hneď pod zámkom.
Mierne sa zvažujúca lúka ponúka výnimočnú akustiku a už roky je obľúbeným koncertným miestom v rámci zámockého parku v Smoleniciach. 

Atmosféru večera prv naladia láskavé piesne Simy Martausovej. Nasledovať bude hlavný hudobný program – Jana Kirschner Komorne. Ide o jedinečný koncert Jany Kirschner. Známe piesne z albumu Krajina Rovina či projektu Moruša ako aj staršie  hity ako Líška, Modrá, Na čiernom koni a ďaľšie zaznejú v úplne novom prevedení so skvelým sláčikovým kvartetom Spectrum Quartett, pod vedením Jána Kružliaka. Projekt Jany Kirschner “Komorne” je o emóciách, o hudobnej zrelosti, o túžbe objavovať nové cesty, no najmä o tom, že hudba je len jedna. Nehľadajte klasiku! Nehľadajte nudu! Komorne je veľmi hravý a organický projekt, ktorý môže osloviť širokú škálu divákov.

Tešíme sa na Vás v nedeľu 19. Augusta!


Pozor! Zmena miesta podujatia - Smolenický zámok (prírodný amfiteáter pod hradbami) Zámocka Ulica, Smolenice

Vstupenky:

na mieste - 23eur

Koncert sa koná na lúke bez lavíc, je vhodné doniesť si deky. Občerstvenie aj toalety budú na mieste. Parkovanie je zabezpečené na provizórnom parkovisku (lúka) vedľa firmy Včelko (bude označená trasa ako aj samotné parkovisko). Parkovať sa bude dať aj v obci alebo pri kostole. V deň koncertu budú predĺžené prehliadky Smolenického zámku, posledná bude o 19:00 hod (prehliadky nie sú v cene vstupenky na koncert).


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie a státie
    Cena
    19,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané