KONCERT FILMOVEJ HUDBY

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

21.01.2024 19:00
STARS auditorium, Junácka 10, 831 04 Bratislava

Podujatie KONCERT FILMOVEJ HUDBY, ktoré sa malo konať v termíne 16.9.2023 o 19:00 sa z technických príčin presúva na nový termín a to 21.1.2024, čas konania o 19:00 ostáva nezmenený. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 14.9.2023 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk.

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste si môžu nárokovať vrátenie priamo tam, taktiež do termínu 14.9.2023 (vrátane).

Vyjadrenie organizátora: 

"Ospravedlňujeme sa vám za vzniknuté komplikácie a veríme, že nám aj naďalej zachováte vašu priazeň.
 
Ďakujeme vám za pochopenie a tešíme sa na vás na našich najbližších koncertoch."
 

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

Tak toto sme tu ešte nemali!
Filmová hudba nielen s orchestrom, ako sme už vždy a všade zvyknutí, ale tentokrát výnimočne aj so živým zborom!
Toto sa jednoducho oplatí zažiť.

Mnohým milovníkom hudby už dobre známy bratislavský ženský komorný zbor „Les Sirènes“ v preklade „Sirény“ prichádza s novou hudobnou dramaturgiou. Po veľmi úspešných koncertoch klasiky, jazzu, popu a muzikálov sa zbormajster a dirigent Lukáš Kunst rozhodol priniesť opäť niečo nové do svojho zborového repertoáru a prekvapiť tak nielen stálych fanúšikov, ale osloviť aj širšiu škálu poslucháčov a ponúknuť im tak nádherný hudobný a umelecký zážitok.

Tento veľký koncert filmovej hudby je určený pre všetky vekové kategórie a pôjde o vynikajúce podujatie pre celé rodiny. Hudobný výber je totiž postavený na najväčších filmových hitoch, ktoré dozaista každý z vás pozná, a nájde sa v nich. Spomienky, ktoré sa vám budú vynárať pri jednotlivých skladbách, vás zavedú do dôb možno vášho detstva, možno mladosti, možno vám budú evokovať vaše príjemné pocity spojené s jednotlivými filmami.

Zo všetkých spomenieme aspoň kultové československé komédie, ktoré svojho času dominovali našim životom a ich kult pretrváva dodnes:
„Což takhle dát si špenát“ alebo nezabudnuteľná „Saxana“.
Je dôležité dodať, že týmto konkrétnym skladbám robil hudobné aranžmány skvelý hudobník Richard Šarközi st. a budú uvedené v celosvetovej premiére.

Dominantou hudobného repertoáru koncertu budú však samozrejme zahraničné filmové produkcie. Z mnohých ako chuťovku uvádzame všetkými milovaného „Jamesa Bonda“ či „Indianu Jonesa“ alebo „Ružového pantera“.
Nebudú však chýbať ani westernovky, či nezabudnuteľné „Hviezdne vojny“ a mnoho ďalších príjemných prekvapení, ktorým hudobné aranžmány robil talentovaný Maťo Petrík.

V hudobnom obsadení budete môcť počuť okrem ženského komorného zboru orchester The Ladies Ensemble.

Nechajte sa unášať lahodným spevom filmovej hudby sprevádzanej orchestrom spolu s celou rodinou alebo partiou kamarátov. Bude to neopakovateľný zážitok plný prekvapivých momentov a pocitov.

Ceny vstupeniek od 19,- Eur

Parkovanie
Parkovisko je v suteréne a na streche nákupného centra VIVO!

Príchod
- cez nákupné centrum VIVO! - východ smer na Junácku ul. k štadiónu Pasienky
- MHD: električka č. 4, autobus č. 50, 51, 98


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 

KONCERT FILMOVEJ HUDBY
 • Sedenie - Plocha
  Cena
  29,90 €

 • Sedenie - Plocha
  Cena
  24,90 €

 • Tribúna - kaskádovité sedenie
  Cena
  29,90 €

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
DAC 1904 - FC Spartak Trnava
Šport

DAC 1904 - FC Spartak Trnava

01.10.2023 18:00
Športová ulica, 929 01 Dunajská Streda
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál

28.11. - 20.12.2023
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia