KMEŤOBAND – Igor Kmeťo st. v Rebuy Stars

KMEŤOBAND – Igor Kmeťo st. v Rebuy Stars

8.6.2018, 21:00
Rebuy Stars, Trolejbusová 6, 040 01 Košice

Najväčší „Baro Frajeris“ slovenskej hudobnej scény prichádza do Košíc!
Nechajte sa pred príchodom letných horúčav rozpáliť pulzujúcou zábavou žijúcej hudobnej legendy Igorom Kmeťom st.

Člen hudobného zoskupenia „KMEŤOBAND“, ktorého životným mottom je „hudba – láska k ženám a životu“ vystúpi na exkluzívnom koncerte so sprievodom elektrizujúcich huslí Creek Sound Violin a spoločne s obľúbeným DJ-om AZ-Best-om 8. júna v priestoroch jedného z najväčších poker klubov strednej Európy – v poker klube Rebuy Stars Košice.

Zažite na vlastnej koži atmosférou skvelého hudobného večera plného zábavy, na konci ktorého Vás bude čakať zaujímavé prekvapenie.

Účinkujúci:
KMEŤOBAND – Igor Kmeťo st.
DJ AZ-Best
Creek Sound Violin

Vstup: 18+

Trvanie: 8.6.2018, 21:00 – 9.6.2018, 03:00
Zmena programu a účinkujúcich vyhradená.

Podujatie KMEŤOBAND – Igor Kmeťo st. Vám prináša medzinárodná sieť pokrových klubov a kasín Rebuy Stars v rámci projektu „Rebuy Stars podporuje na ceste k úspechu!“.
Viac info o Rebuy Stars hľadajte na:
Web
Facebook
Instagram
Youtube

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Voľné státie
    Cena
    10,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané