Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Inspired Business Club

InQb - Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, 831 02 Bratislava

18.4.2018, 18:00

Inspired Business Club je vzdelávacie a networking podujatie pre začínajúcich i etablovaných podnikateľov, manažérov a zamestnancov. IBC vedie britský biznis kouč roka, podnikateľ a TEDx spíker Sukhi Wahiwala. Prvá polovica podujatia je venovaná Sukhiho prednáške na tému: Konštruktívna spätná vazba. Základom dobrej komunikácie a spolupráce je priamosť. Ako však byť priamy bez toho, aby sme boli arogantní alebo naopak príliš mäkký? Ako docieliť, aby bola spätná väzba vypočutá. Ako dávať spätnú väzbu kolegom, podriadeným a nadriadeným?

Druhá polovica podujatia je venovaná praktickému workshopu, kde si budete môcť v skupinách precvičiť poznatky zo Sukhiho prednášky. Získate tiež spätnú väzbu a nové nápady na Vaše podnikanie, firmu alebo podnikateľské zámery. V skupine podobne zmýšľajúcich ľudí si môžete nájsť nových klientov, dodávateľov, investorov, strategických partnerov, prípadne zamestnancov či zamestnávateľa.

PODUJATIE JE V ANGLICKOM JAZYKU BEZ TLMOČENIA, nie je však potrebná dokonalá znalosť angličtiny, v prípade ak nejaké slovíčko nerozumiete stačí sa prihlásiť a bude vysvetlený význam alebo preložené.

WEB

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 63,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.