Zoznam s.r.o.
 

Helena Vondráčková a hostia 2019

Amfiteáter, Dolnozoborská 18, 949 01 Nitra

15.06.2019 20:00
Kúpiť

Helena Vondráčková sa vracia na Slovensko pri príležitosti 55. výročia na hudobnej scéne.

Medzinárodne najúspešnejšia česká speváčka, ikona česko-slovenskej hudobnej scény a nestarnúca diva, Helena Vondráčková, pripravuje na Slovensku ďalší mimoriadny koncert. Po úspechu megakoncertu k jej 70. narodeninám sa jej fanúšikovia môžu tešiť na koncert v nitrianskom amfiteátri, kde predvedie svoje najväčšie hity.

Dlouhá noc, Sladké mámení, Pátá a mnohé ďalšie hity rozoznejú amfiteáter v Nitre 15. júna 2019 a chýbať nebude ani dychvyrážajúci duet Heleny Vondráčkovej           s Waldemarom Matuškom, ktorý doslova zelektrizoval publikum pri jej megakoncerte na Zimnom štadióne. To všetko bude možné vďaka výpravnej LED scéne a na mieru pripraveným animáciám, ktoré boli použité už pri jej narodeninovom koncerte.  Diváci ocenia veľkolepú scénu, Charlie Band, no hlavne divu, ktorá si podmanila a získala sympatie viacerých generácií. „Zistila som, že ma neskutočne baví oslavovať narodeniny na Slovensku. Špeciálny koncert, ktorý som mala k svojmu jubileu pred dvoma rokmi, som si chcela zopakovať aj pod hviezdnym nebom. V Nitre sa mi toto želanie splní,“ povedala Helena.

Legendárna speváčka svoje pôsobenie na hudobnej scéne odštartovala skutočne unikátne. V roku 1964 sa ako sedemnásťročná prihásila do 5. ročníka súťaže Hledáme nové zpěváky, ktorá sa konala v pražskej Lucerne. Porota v zložení Jiřina Bohdalová, Darek Vostřel, Jiří Šašek, Karel Štědrý a Waldemar Matuška ju za anglicky spievané skladby Summertime a The Man I Love zvolila za najlepšiu speváčku a získala pohár „Mladého světa“. V tom istom roku absolvovala aj svoje prvé televízne vystúpenie a nahrala úplne prvý singel, Červená řeka, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Supraphon.

Helena Vondráčková akoby sa narodila pre spev a vystupovanie pred publikom. Jej koncerty sú plné hitov a emócií. „To se nikdo nedoví...“ koľko životných okamihov viacerých generácií sa spája práve s touto speváčkou. Pripomenie ich veľkým koncertom pod otvoreným nebom 15. júna 2019 na Amfiteátri v Nitre.

Fanúšikovský zostrih Helena 70 a hostia: https://youtu.be/BAFI1bobbxc

Prvý rozhovor Heleny Vondráčkovej v televízii: https://youtu.be/21LetwQvOqw


Vstupenky na veľkolepý koncert na Slovensku sú k dispozícii v troch sektoroch:
Voľné sedenie, voľné státie a VIP státie /samostatný VIP vstup a státie najbližšie k pódiu/

VIP VSTUPENKA OBSAHUJE :
Státie priamo pod pódium
Samostatný VIP vchod

VSTUPENKA VOĽNÉ SEDENIE /VOĽNÉ STÁTIE: sedenie alebo státie podľa vlastného výberu v areáli amfiteátra mimo sektorov VIP

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Helena Vondráčková a hostia 2019
 
 

Predaj lístkov

Cena  
VIP státie 25,00 €
Voľné sedenie/ voľné státie 18,00 €
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.