Hľadá sa snehuliak - ZRUŠENÉ

Hľadá sa snehuliak - ZRUŠENÉ

20.12.2020 14:30
Bábkové divadlo Košice, Alžbetina 38, 04001 Košice

Podujatie Hľadá sa snehuliak je ZRUŠENÉ.

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.
Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste / pokladni si môžu nárokovať vrátenie priamo tam.

 

Už dlhšiu dobu absentuje v repertoári Bábkového divadla v Košiciach hra so zimnou tematikou. Dramaturgia divadla preto oslovila vysokoškolského pedagóga, režiséra a autora bábkových hier v jednej osobe Petra Palika, aby napísal pre košické bábkové divadlo hru, ktorá by vyplnila túto medzeru. Tak vznikla moderná rozprávka, ktorá spracováva viacero zimných rozprávkových motívov do jednej autonómnej “ľadovej” mozaiky.

Bábková hra HĽADÁ SA SNEHULIAK ! je komediálnym príbehom o malej nezbednej tuláčke, ktorá sa volá Boni a tá si jedného dňa nájde neobyčajného kamaráta. Je ním čierny snehuliak, ktorému Boni dá meno Špinuliak. Čo sa však stane ?  Jedného dňa jej niekto Špinuliaka unesie. Boni neváha a rozhodne sa, že únoscov vypátra. Pri tomto náročnom detektívnom prípade jej pomôže ostrieľaný námorný kapitán vo výslužbe Vykuk. Starý kapitán sa nechá nahovoriť, aby oprášil svoju hrdzavú loď a postavil sa znova za kormidlo. A tak spoločne s Boni vyrazia na dobrodružnú plavbu severným ľadovým oceánom. Náročná a strastiplná cesta po stopách Špinuliaka ich zavedie na rôzne zamrznuté miesta. Navštívia exotický ostrov Fridex, večne zamrznutú krajinu Calex a napínavé chvíľky ich čakajú aj v snežnom meste Mrazivostok. Boni napokon záhadu okolo snehuliaka vyrieši a posádka sa šťastne vráti domov

Okrem humoru, ktorým je rozprávkový príbeh Petra Palika popretkávaný, hra spracováva aj netradičné témy ako napríklad medzigeneračné vzťahy, či sociálne rozdiely v spoločnosti. No najdôležitejšou témou hry je problematika globálneho otepľovania. Autor tu nenásilnou a vtipnou formou ponúka i jasné ekologické posolstvo, ktoré môže detského diváka inšpirovať.

Okrem režiséra Petra Palika tvorivý tím dopĺňa scénografka Lenka Kadlečíková a hudobník Martin Geišberg.

Inscenácia je určená divákom od 4 rokov.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Hľadá sa snehuliak - ZRUŠENÉ
 • Sedenie A
  Cena
  3,00 €
  Nie je v predaji
 • Sedenie B
  Cena
  3,00 €
  Nie je v predaji
 • Sedenie C
  Cena
  3,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)
Divadlo

School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)

09.10 - 10.10.2021
Divadelná sála IUVENTA, Karloveská 2951/64, 841 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2021
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

20.10.2022 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2021
Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, 811 01 Bratislava
Detail podujatia