The Gentlemen

The Gentlemen

11.5.2018, 20:00
Hotel Štefánik, Nám. M.R. Štefánika 513/37, 907 01 Myjava

Skupina The Genlemen je zloženie najlepších tanečníkov / striptérov pôsobiacich na Slovensku a vo svete. Skupina je zložená len zo slovenských gentlemenov, ktorý trénujú pod prísnym dohľadom choreografa Johnnyho Mečocha, ktorý pripravuje choreografia ku každej scéne.

Počas noci zažijete vystúpenie odvážnych hasičov, drsných vojakov, Gentlemenského tanca či romantickú svadbu a veľa iných scén. Po celý čas bude k dispozícii náš profesionálny hostes, ktorý sa bude starať o váš konfort.

Dĺžka programu : 2 hod
Začiatok o 21:00
Koniec o 23:00

Na Myjave sa predstavíme po prvý krát a preto veríme, že účasť bude silná a predstavenie zoparukujeme :) Tešíme sa na Vás. 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest

  • Vstup
    Cena
    19,90 €
    Nie je v predaji

Odporúčané