Festival letectva, Piešťany 2019
Festival letectva, Piešťany 2019

Festival letectva, Piešťany 2019

4-5.5.2019
Festival letectva, Piešťany 2019

Festival letectva, Piešťany 2019 - Sobota, Nedeľa - 4 a 5 mája 2019

Na Slovensku nevídaný koncept leteckej šou a festivalu zábavy. Mix zážitkov namiešaných z letectva, súťaživosti, zábavy. Unikátny event pre širokú verejnosť všetkých vekových kategórií, rodín s deťmi, teenagerov a milovníkov adrenalínovej šou. Zábava vo vzduchu a na zemi.

Cena vstupeniek:

Divácka zóna (voľné státie) od 1.3.2019 - 11 EUR - 13 EUR

Divácka zóna (voľné státie) od 1.4.2019 -  12 EUR - 13 EUR

Divácka zóna (voľné státie) /predaj na mieste konania podujatia, 4-5.5.2019/ - 13 EUR

VIP vstupenka - 50 EUR /bez nároku na zľavu/

VIP vstupenka zahŕňa:
- parkovanie v areáli letiska - vstupné do sektoru VIP - sektorové VIP toalety - miestenkové sedenie - konzumné - suveníry - welcome drink
- VIP sedenie je na polstrovaných sedadlách (bez elevácie/bez kaskádovitého sedenia)
- vzletová dráha je pred prvým radom sedadiel vo VIP sektore

Vaši obľúbení detskí hrdinovia Zajo Turbo a ŤUKI prinášajú Detský festival po prvýkrát mimo Bratislavu. A to je skvelá správa pre všetky deti a rodičov z Piešťan a ich blízkeho a ďalekého okolia.

Na chvíľku sa teda rozlúčime s obchodnými centrami a ideme do „terénu“. Tešíme sa, že 4. a 5. mája budeme súčasťou najkrajšieho Festivalu Letectva, aký kedy na Slovensku bol. Letecká show, spomienka na život generála Milana Rastislava Štefánika a náš Detský festival predpovedá veľkolepú zábavu pre všetky vekové kategórie. V naše obrovskej detskej zóne sa môžete tešiť na zónu športu so Sport Kids Academy, ktorá prinesie futbal, volejbal, bedminton, atletiku a ďalšie. Nebude chýbať úžasná zóna cirkusu, kde sa zameriame na žonglovanie s rôznymi predmetmi, točenie s hoolahopmi vyskúšame si vašu rovnováhu v lezení na lane v uuukrutnej výške 30 cm a zistíme aké ne/bezpečné je hrať sa s ohňom počas ohňovej show. Pre milovníkov výšok chystáme veľkolepú vzdušnú akrobaciu. Nespočetné množstvo zábavných a skákacích atrakcií si možno vyskúšajú aj Kúzelník Peter Šesták, či Šašo Jaro, ktorý vás počas celého víkendu budú spravádzať svojimi kúzlami a bláznovstvami. Aby Zajo Turbo a Ťuki nezabávali len malé detičky, pripravili sme niečo aj pre tie väčšie deti a násťročných „corgoňov“. 400m štvorcových zaplavia herné konzoly Xbox a budeme sa aj vzdelávať pomocou skvelej hry Minecraft Education Edition. Aby toho nebolo dosť, nedeľný program na pódiu odpálime koncertami obľúbených detských interpretov. Čaká nás úžasné hudobné predstavenie Paci Pac a FÍHA tralala so skupinou BABY BAND.

Okrem toho vás počas celého víkendu čaká veľkolepá letecká šou, jazdy vrtuľníkom, prehliadky tých najrýchlejších a najstarších lietadiel, prosto víkend plný zážitkov pre všetkých, ktorý jednoducho nemôžete zmeškať.


Sobota 3.5.2019 - 50.- €
Nedeľa 4.5.2019 - 50.- €
Cena vstupenky bez DPH 41,67.- €, DPH 20% 8,33.- €, cena spolu: 50.- €

Zľavy:
- Vstup pre deti do 15 rokov len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu staršieho ako 18 rokov s platnou vstupenkou, a s dokladom o veku dieťaťa (ideálna je karta poistenca, ktorú by mal mať každý pri sebe). V prípade, že záujemca o zľavu nepreukáže vek dieťaťa, nebude mu uznaná zľava!
- deti od 6 r. do 15 r. (rok narodenia 2004 a viac) zľavnená vstupenka 7 EUR
- dôchodcovia nad 62 rokov zľavnená vstupenka 7 EUR
- deti do 6 rokov (rok narodenia 2013 a viac) vstup Zdarma
- ZŤP zdarma
- ZŤP-S (sprievod) zľavnená vstupenka 7 EUR


Parkovné – zdarma
Xbox aréna – zdarma


Viac info nájdete na: 
http://www.festivalletectva.sk/
https://www.facebook.com/festivalletectvapiestany/


Predpredaj.sk 
vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané