Fed Cup Slovensko – Brazília

Fed Cup Slovensko – Brazília

20. – 21. apríla 2019
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

Kapacita určená pre predpredaj.sk bola vyčerpaná.

FED CUP: Slovensko – Brazília

Fedcupová reprezentácia Slovenska bude chcieť v AXA aréne NTC 20. – 21. apríla 2019 proti Brazílii nadviazať na minuloročný februárový víťazný súboj s Ruskom. Tím kapitána Mateja Liptáka musel potom dva razy cestovať za súperom – vlani v apríli do bieloruského Minska a tohto roku vo februári do lotyšskej Rigy. Obe stretnutia Slovensko, ktoré ani raz nehralo s kompletnou zostavou najlepších hráčok, prehralo. Teraz všetky popredné hráčky prisľúbili kapitánovi účasť, a tak vládne v slovenskom fedcupovom tábore optimizmus.

Víťaz antukového stretnutia Slovensko – Brazília v play off o udržanie sa v II. svetovej skupine Pohára federácie, zostane aj v roku 2020 medzi 16 najlepšími družstvami sveta. Pre Slovensko je to znovu výzva, lebo má mladé družstvo, ktoré si môže robiť ambície na prienik medzi fedcupovú špičku. Kapitán Lipták môže zložiť najsilnejší tím na čele s jeho osobnou zverenkou Dominikou Cibulkovou a aktuálnou slovenskou dvojkou, 20-ročnou Viktóriou Kužmovou. Chýbať by nemali Karolína Schmiedlová, Magdaléna Rybáriková, Rebecca Šramková, Jana Čepelová. V takejto sile by Slovensko malo Brazíliu zdolať.

Juhoameričanky si postup do play off o II. svetovú skupinu vybojovali vďaka triumfu na turnaji americkej zóny na antuke v kolumbijskom Medelline. Vo finále zvíťazili nad Paraguajom 2:0. Brazílska jednotka je Beatriz Haddadová Maiová, ktorá je v druhej stovke svetového rebríčka WTA.

Cenník (Tribúna B):
- SOBOTA 20. apríla 2019, dve dvojhry, začiatok 13:00 h, cena 10 EUR
- NEDEĽA 21. apríla 2019, dve dvojhry a štvorhra, začiatok 13:00 h, cena 10 EUR

Zľavy:
- bez nároku na zľavu

Vstupenky si možno zakúpiť aj na recepcii NTC.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia