Elmhurst College Jazz Band

Elmhurst College Jazz Band

11.07.2019 19:00
Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, 040 01 Košice

Výnimočný big band, ktorému sa oplatí venovať pozornosť. Pod vedením Doug Beach, Elmhurst College Jazz Band získal svetové uznanie. V roku 2014 v prestížnom „Downbeat Magazine Student Music Awards” - Elmhurst College Jazz Band zvíťazil v kategórii veľkých jazzových zoskupení.

Orchester vystupoval v Grécku, Rumunsku, Anglicku, Chorvátsku, Francúzsku, Belgicku, Holandsku, Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Taliansku, Indonézii, na Malte, v Portugalsku, Španielsku, Srbsku, Kanade a na Bahamách. Vystupoval tiež na Jazzovom festivale v Montreux, na Northsea Jazz Festival, Umbria Jazz Festival a iných. V 1997 r. V USA orchester účinkoval na takmer všetkých významných jazzových festivaloch.

Slovami uznania ho ocenili aj svetové jazzové legendy: Clark Terry'ego, Lee Konitz, Rob McConnell, Nicholas Payton, Randy'ego Brecker i Bob Brookmeyer. V roku 2001 sprevádzal orchester Dee Dee Bridgewater na Chicago Jazz Festival v Grant Parku. Pravidelne vystupuje s hviezdami svetového jazzu. V ostatnom čase s ním ako hostia vystupovali: Bobby Shew, Yellowjackets, Patti Austin, John Pizzarelli, Nnenna Freelon, Denis DiBlasio, Michael Davis, Tom Scott, Bill Watrous, Patrick Williams i Doc Severinson.

Pred koncertom sa budú konať aj workshopy pre mladých záujemcov o jazzovú hudbu...

Otvorenie brány: 18:30Zľavy: bez nároku na zľavu


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Vstup
    Cena
    9,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia