EchoBoy & Juju Planet Dub on Dub Settlers Hifi @ Fuga

EchoBoy & Juju Planet Dub on Dub Settlers Hifi @ Fuga

08.10.2021 21:00
Fuga, Námestie SNP 24, 811 01 Bratislava

Po dlhšej dobe stavia v Bratislave Dub Settlers Hifi full sound a pozvali si preto to najlepšie čo okolitá dubová produkcia momentálne ponúka.

ECHOBOY je nový projekt Adama z Riddim Tuffa - jedného z priekopníkov 80s digital reggae revival scény. Aj keď stále v jamajskom štýle, EchoBoy sa viac sústreďuje na temnejšiu stránku dubu ovplyvnený hlavne súčasnou elektronikou. Jeho víziou je vytvoriť unikátnu kombináciu rôznych hudobných žánrov so silným dôrazom na sub bass frekvencie.

https://facebook.com/echoboydub/

https://www.instagram.com/echoboy_dub/

https://soundcloud.com/echoboydub

https://echoboydub.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/channel/UC4Wrdxo9RoCaZqC2TtsIC3A


JUJU PLANET DUB alias Jozef Hnidzik je skladateľ, hudobník a producent z Piešťan, ktorý spája množstvo štýlov a hudobných nástrojov a tým vytvára svoj jedinečný sound. Jeho tvorba je zaujímavým mixom multi-culti ethno world music, dubu a psychadelickej elektroniky s dôrazom na hlbokú basovú linku. Kombinuje klasické zvuky s rôznymi psy efektami a live ethno nástrojmi ako napríklad indický sitár, s ktorým sa predstaví aj u nás.

jujuplanetdub.bandcamp.com

https://soundcloud.com/juju-planet-dub

DUB SETTLERS HIFI je spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť svoj vlastný soundsystem. Členovia majú na konte úspešné projekty ako Respect Vibration Sound, Foolproof Riddims, Get Garden, či obľúbený indoor festival Flight to Jamaica. Za svoje pôsobenie sa početná partia vychýrila kvalitnou selekciou, obrovským zvukom a vždy chytľavou party, ktorú rozbehla v mnohých mestách, kluboch, či na viacerých domácich a zahraničných festivaloch po boku rôznych zvučných mien zo scény. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť aj solídnu selekciu dubu, rootstepu, digital reggae a roots reggae okorenenú vlastnými produkciami.


Vstupenky:
Predpredaj: 7 €
Na mieste: 10 €


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

  • Vstup
    Cena
    7,00 €
    Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)
Divadlo

School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)

09.10 - 10.10.2021
Divadelná sála IUVENTA, Karloveská 2951/64, 841 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2021
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
PETER BIČ PROJECT LETNÉ KONCERTY 2021
Koncert

PETER BIČ PROJECT LETNÉ KONCERTY 2021

Leto 2021
Slovensko
Detail podujatia