Domáce zápasy HK Poprad - Tipsport liga, sezóna 2019/20

Domáce zápasy HK Poprad - Tipsport liga, sezóna 2019/20

Sezóna 2019/20
Zimný štadión mesta Poprad, Štefánikova 6, 058 01 Poprad

Situácia na Slovensku a vo svete prinútila rôzne organizácie a medzi nimi aj športové kluby na Slovensku predčasne ukončiť svoje rozbehnuté sezóny. Uvedomujeme si dôležitosť zachovávania zdravia nás všetkých, a hoci nás táto situácia neteší, musíme ju prijať.

Avšak ako v minulosti, tak aj teraz sa ukazuje, že sme jedna veľká hokejová rodina, ktorá si chce pomáhať. Preto si vážime iniciatívu, ktorá vyšla z radov fanúšikov na podporu chodu klubu. Tá je značne ohrozená. 

V minulosti sme 6-krát vypredali zimný štadión a iniciatíva sa chce o to pokúsiť ešte raz, hoci sezóna oficiálne skončila. Je tak možné urobiť symbolicky kúpou virtuálnej vstupenky minimálnou čiastkou v hodnote 7,50 € na transparentný účet HK Poprad. Táto suma odzrkadľuje hodnotu vstupenky v nadstavbovej časti najvyššej hokejovej súťaže v našom klube.

Svoj príspevok je možné poukázať na číslo účtu IBAN SK77 0900 0000 0051 6473 5487. V poznámke platby (správa príjemcu) vás prosíme uviesť “sponzorský dar – Meno Priezvisko” a následne odoslať e-mail na adresu office@hkpoprad.sk kvôli identifikácii s vašim menom, aby sme vedeli priradiť platbu.

Na základe uvedeného vám vystavíme špeciálnu vstupenku s priradeným jedinečným číslom podľa poradia platieb. Vstupenka vám bude zaslaná e-mailom a v priebehu mesiaca apríl bude po predchádzajúcom kontaktovaní fyzicky vydávaná na sekretariáte HK Poprad.

Vypredajme spolu zimný štadión. Vami kúpená vstupenka bude mať v konečnom dôsledku v budúcnosti vyššiu hodnotu, než si myslíte. Vďaka nej môžete pomôcť vášmu obľúbenému klubu a my vám za to v mene všetkých členov HK Poprad ďakujeme.

Zdroj informácie: https://hkpoprad.sk/vypredajme-spolu-zimny-stadion/

 

Cenník:
- zápas tribúna A, B 7,50 EUR
- zápas tribúna C 6,50 EUR
- permanentka TOP 6 tribúna A, B 35 EUR
- permanentka TOP 6 tribúna C 30 EUR

Zľavy:
- ZŤP, študent, senior: 5,50 EUR*
- dieťa do 130 cm ZADARMO bez nároku na sedadlo

*zľavnené vstupenky (senior, študent, ZŤP) je možné zakúpiť iba v pokladniciach Zimného štadióna mesta Poprad

Na päťzápasový balíček nie je možné uplatniť žiadnu zľavu.
Na všetky zápasy platia permanentné vstupenky všetkých kategórií (VIP, PREMIUM, SENIOR/ŠTUDENT/ZŤP).
Na uplatňovanie študentských zliav je potrebné si vybaviť originálny preukaz HK Poprad na základe potvrdenia o návšteve školy, ktorý bude vydaný na sekretariáte klubu.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Posledný bohém – Karol Duchoň´70
Koncert

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Október 2020
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia