Conference About You - ZRUŠENÉ
Conference About You - ZRUŠENÉ

Conference About You - ZRUŠENÉ

02.02.2020, od 08:00 do 21:00
Hotel Golf Prague, Plzeňská 103, 150 00 Praha-Motol

Podujatie Conference About You je ZRUŠENÉ. 

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk / predprodej.cz dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.

 

Sila zábavy, Sila networkingu, Sila teamu, Sila rozvoja, Sila života, TVOJA SILA! Táto cesta je o TEBE! Táto akcia je o TEBE! Tento deň je tu pre TEBA!

Priateľu - radi Ťa pozveme na úžasnú a jedinečnú akciu s názvom „CONFERENCE ABOUT YOU“!

Jedna z najlepšie postavených medzinárodných konferencií, ktorá pozostáva z vybudovaných spoluprác medzi rôznymi ľuďmi a projektami v Česku a na Slovensku.
Vyše 30 učinkujúcich, 4 hudobné vstupy, vyše 20 motivačných stánkov... Inšpiratívne prednášky, školenia, workshopy, koučingová zóna, terapie, yoga, skvelá atmosféra, tombola, súťaže, networking, zdravie, šťastie, hojnosť, pozitívne vibrácie, nabitá energia, sebarozvoj... aj to je súčasťou akcie "CONFERENCE ABOUT YOU"!

Spojili sa ľudia, myšlienky, nápady a vízie, aby priniesli deň plný neopísateľných zážitkov. Odnesieš si skvelé nápady a poznatky ako svoj život zlepšiť, ako sa posunúť o ďalší level vyššie.
Táto akcia je prispôsobená pre všetky vekové kategórie. Je jedno, či si mamička na materskej, podnikateľ, študent alebo zamestnanec. Dôležité je, že tento život miluješ a chceš ho ešte VIAC milovať!
Tešíme sa na každého jedného z Vás, lebo SPOLU - dokážeme krásne veci.

Touto akciou nás budú sprevádzať energickí a charizmatickí moderátori Matej Petrenka a Dian Kosztolányi. Budeš mať možnosť si vypočuť prednášky a workshopy od speakrov a partnerov z celého Česko-slovenska. Hlavného speakra zverejníme neskôr, bude to prekvapenie ;)

Učinkujúci:
Martina Šedlbauer, Tomáš Lukavec, Petra Ragas, Samuel Horňák, Stanislav líčka, Vlastina Svátková, Brant Rybička, Lucie Novotná, Katarína Šprincová, Marek Jirsa, Matsyendranáth, Michal Karmazin, Terezka Rothová, Simona Maierová, Tomáš Helbig, PhDr. Ing. Vrastislav Pokorný MBA., Thaneneth, Monika Šlosrová, Ticho, Matúš Lukáč, Silvia Slabejová, Terezie Břeňová, Lukáš Šosták, Matej Petrenka, Dian Kosztolányi...

Čerešničkou na torte - bude záverečný koncert v podaní medzinárodnej skupiny FOR YOU ACAPELLA.

PODPORIŤ – DÁVAŤ – PRIJÍMAŤCenník:
- BASIC ticket 44 EUR*
- VIP ticket 88 EUR
*cena sa bude zvyšovať

Zľavy:
- bez nároku na zľavu

Cena BASIC ticket na mieste 64 EUR.

Presný program a názov prednášok čoskoro....
Viac info nájdete na lotoswork.com alebo na facebook.com/lotoswork

Brány podujatia sa otvárajú o 07:00.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • BASIC TICKET
  Cena
  35,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP TICKET
  Cena
  88,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
L'Etape Slovakia by Tour de France 2021
Šport

L'Etape Slovakia by Tour de France 2021

22.08.2021
Štrkovecké jazero, Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia