Conference About You
Conference About You

Conference About You

02.02.2020, od 08:00 do 21:00
Hotel Golf Prague, Plzeňská 103, 150 00 Praha-Motol

Sila zábavy, Sila networkingu, Sila teamu, Sila rozvoja, Sila života, TVOJA SILA! Táto cesta je o TEBE! Táto akcia je o TEBE! Tento deň je tu pre TEBA!

Priateľu - radi Ťa pozveme na úžasnú a jedinečnú akciu s názvom „CONFERENCE ABOUT YOU“!

Jedna z najlepšie postavených medzinárodných konferencií, ktorá pozostáva z vybudovaných spoluprác medzi rôznymi ľuďmi a projektami v Česku a na Slovensku.
Vyše 30 učinkujúcich, 4 hudobné vstupy, vyše 20 motivačných stánkov... Inšpiratívne prednášky, školenia, workshopy, koučingová zóna, terapie, yoga, skvelá atmosféra, tombola, súťaže, networking, zdravie, šťastie, hojnosť, pozitívne vibrácie, nabitá energia, sebarozvoj... aj to je súčasťou akcie "CONFERENCE ABOUT YOU"!

Spojili sa ľudia, myšlienky, nápady a vízie, aby priniesli deň plný neopísateľných zážitkov. Odnesieš si skvelé nápady a poznatky ako svoj život zlepšiť, ako sa posunúť o ďalší level vyššie.
Táto akcia je prispôsobená pre všetky vekové kategórie. Je jedno, či si mamička na materskej, podnikateľ, študent alebo zamestnanec. Dôležité je, že tento život miluješ a chceš ho ešte VIAC milovať!
Tešíme sa na každého jedného z Vás, lebo SPOLU - dokážeme krásne veci.

Touto akciou nás budú sprevádzať energickí a charizmatickí moderátori Matej Petrenka a Dian Kosztolányi. Budeš mať možnosť si vypočuť prednášky a workshopy od speakrov a partnerov z celého Česko-slovenska. Hlavného speakra zverejníme neskôr, bude to prekvapenie ;)

Učinkujúci:
Martina Šedlbauer, Tomáš Lukavec, Petra Ragas, Samuel Horňák, Stanislav líčka, Vlastina Svátková, Brant Rybička, Lucie Novotná, Katarína Šprincová, Marek Jirsa, Matsyendranáth, Michal Karmazin, Terezka Rothová, Simona Maierová, Tomáš Helbig, PhDr. Ing. Vrastislav Pokorný MBA., Thaneneth, Monika Šlosrová, Ticho, Matúš Lukáč, Silvia Slabejová, Terezie Břeňová, Lukáš Šosták, Matej Petrenka, Dian Kosztolányi...

Čerešničkou na torte - bude záverečný koncert v podaní medzinárodnej skupiny FOR YOU ACAPELLA.

PODPORIŤ – DÁVAŤ – PRIJÍMAŤCenník:
- BASIC ticket 44 EUR*
- VIP ticket 88 EUR
*cena sa bude zvyšovať

Zľavy:
- bez nároku na zľavu

Cena BASIC ticket na mieste 64 EUR.

Presný program a názov prednášok čoskoro....
Viac info nájdete na lotoswork.com alebo na facebook.com/lotoswork

Brány podujatia sa otvárajú o 07:00.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • BASIC TICKET
  Cena
  35,00 €
  Počet
 • VIP TICKET
  Cena
  88,00 €
  Počet

Odporúčané

Queenie - Bratislava
Koncert

Queenie - Bratislava

30.01.2020 20:00
Edison Park, Prievozská 3987/18, 821 09 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2020
Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Detail podujatia
DAS EFX
Koncert

DAS EFX

21.02.2020 21:00
MMC (Majestic Music Club), Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava
Detail podujatia