Cestovateľské premietanie: Majestátny KAUKAZ

Cestovateľské premietanie: Majestátny KAUKAZ

Stream 17.02.2021, 20:00, záznam do 24.02.2021, 20:00
https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Kaukaz – miesto kde sa miešajú desiatky národov a ktoré si až do dnes zachovalo svoj tradičný ráz. Prekvapí vás prekrásnymi horami, jedinečnou kultúrou, starobylími kresťanskými stavbami, skvelým vínom, ale aj rôznorodosťou národov, ktoré túto oblasť obývajú. Vedeli ste, že na tomto území žijú nielen Gruzínci, Arméni, Azerbajdžánci a Rusi, ale okrem iných aj Oseti, Abcházci, Adigejci, Inguši, Čečeni, Dagestánci, Balkarci a Kabardínci. A ešte mnoho ďalších…

Môžete sa tak tešiť aj na málo známe oblasti ako Čečensko, Ingušsko či Dagestan. Porozprávame si o tom ako to dnes vyzerá vo vojnou zničenou Grozny a kto je najslávnejší Dagestánec Chabíb Nurmagomedov a prečo chcú byť všetky miestne deti ako on. Prejdeme sa aj jedným z najstarších miest planéty, magickým Derbentom, ktorý má údajne 12 tisíc ročnú históriu. V rozprávaní vystúpime aj na najvyššiu horu Európy - Elbrus a poradíme vám, čo potrebujete, ak chcete na ňu vystúpiť aj vy. Severným a Južným Kaukazom vás z pohodlia vášho domova prevedú Peťo a Martin z Travelistanu, ktorí už takmer dve dekády brázdia tútp planétu.

18.02.2021 od 7:00 do 12:00 bude video nedostupné z dôvodu archivácie 

Cenník:
- PPV 3,50 EUR

PPV (pay-per-view) prenos nájdete tu: live.upcoming.sk/predpredaj-sk


Je potrebné zadať 8 (osem) miestny kód z voucheru, ktorý Vám po úspešnej platbe príde na mail vo formáte PDF (pozor! nezadávajte číslo objednávky).


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • PPV (pay-per-view)
    Cena
    3,50 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
JOZEF HOLLY just for Women ONLINE
Koncert

JOZEF HOLLY just for Women ONLINE

08.03.2021 19:00
U vás doma
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia