Philippe Kratz (Taliansko): OPEN DRIFT, Cassiel Gaube (Belgicko): SOIRÉE D´ETUDES

Philippe Kratz (Taliansko): OPEN DRIFT, Cassiel Gaube (Belgicko): SOIRÉE D´ETUDES

22.10.2022 20:00
A4 - priestor súčasnej kultúry, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

Philippe Kratz (Taliansko): OPEN DRIFT

Prechod, prenos a zdieľaný priestor nadobúdajú v Open Drift špeciálnu a určujúcu úlohu. Vychádzajúc z ikonického sóla „umierajúcej labute“ Michaila Fokina a Anny Pavlovej z roku 1905, ide o nový pohľad na starú tému s mladými interpretmi a interpretkami, pripomínajúcimi nám vzrušenie a kúzlo, ktoré môžu priniesť nové začiatky. Dve bytosti, akoby boli rozhodnuté vyťažiť zo stretnutia čo najviac, vedia, že ich spojila náhoda, ale aj to, že na krátku chvíľu sú jedinými svedkami vzájomnej existencie pred tým než budú opäť odlúčení, odpojení a neznámi a potenciálne transformovaní k lepšiemu.
Trailer: https://vimeo.com/657899003

  

 


Cassiel Gaube (Belgicko): SOIRÉE D´ETUDES

Cassiel Gaube vytvoril dielo, ktoré v neustále sa vyvíjajúcej a rozširujúcej sa sérii etúd skúma bohatú slovnú zásobu House Dance. Podobne ako v hudbe, aj jeho tanečné etudy skúmajú a experimentujú s možnosťami tanečnej techniky House Dance. Tanečníci a tanečníčky, majúci skúsenosti so Street Dance, vychádzajú z bežne známych pohybov a hľadajú variácie krokov a invenčné spôsoby ich skĺbenia. Spolu s nimi sa Cassiel snaží odhaliť gramotnosť, ktorú táto prax vyžaduje a produkuje.
Trailer: https://player.vimeo.com/video/624469628?h=6874b69afe

 

 


Zľavy:

Študent / Dôchodca - cena vstupenky 7 € - zľavu je možné aplikovať v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene.


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Voľné sedenie
    Cena
    12,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
FABRIQ MMA 5
Šport

FABRIQ MMA 5

15.06.2024 18:00
Športová hala Milénium, Jiráskova 2317, 940 02 Nové Zámky
Detail podujatia