Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

THE BOO – BAP SHOW, Swingless Jazz Ensemble a Bratislava Burlesque

Luna Bar – Hotel Kyjev, Rajská 2, 811 08 Bratislava

31.05.2018 20:30

THE BOO – BAP SHOW

Burlesque tanečnice Lotta Love a Lady Vivian z Bratislava Burlesque  a jazzový orchester Swingless Jazz Ensemble vystúpia po prvýkrát spoločne na jednom pódiu.

Bratislavský Luna Bar si posledný májový večer pripomenie noblesu a vintage štýl new yorského Cotton Club-u. Ten sa stal synonymom noblesnej, zvodnej šou plnej sexi tanečníc a hudobného doprovodu s príznačným označením burlesque. Zmyselnosťou nabité predstavenie rozohreje plameň túžby či nostalgických spomienok v srdci každého diváka. Okúzľujúce kostýmy, fantastická hudba, rekvizity, tanečné pohyby neodolateľných tanečníc, ako i kabaretná atmosféra z čias minulých je zárukou nezabudnuteľného zážitku.

Známy big band Swingless Jazz Ensemble sa už 31.5. zmení na jazzový hudobný sprievod sexi tanečníc, ktoré vám predvedú pútavé vystúpenie plné emócií, ladných pohybov a umenia zvádzania. Nenechajte si preto ujsť túto jedinečnú hudobnú šou a poďte sa s nami zabávať v znamení burlesque! 

Swingless Jazz Ensemble
Bratislava Burlesque

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 14,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.