Blues na zámku s večerou

Blues na zámku s večerou

29.09.2019 16:30
Šimák Zámok Pezinok, Mladoboleslavská 5, 902 01 Pezinok

Blues na zámku s večerou a vínom – ROZLÚČKA S LETOM
29.09.2019 od 16:30hod.

Príďte sa rozlúčiť s letom na zámok V PEZINKU, pripravili sme pre Vás hudobné vystúpenie ŠPICKOVEJ BLUESOVEJ SKUPINY Sitra Archa a výborné servírované 3chodové menu zo Zámockej viechy s naším zámockým vínom. Jedinečné fúzie blues, soulu, funku, swingu, reggae či hillbilly. Komorne zámocké nádvorie v Pezinku, popíjanie dobrého vína v príjemnej spoločnosti, a do toho všetkého znejú brilantné muzikantské výkony poctivých “bluesmanov”.

Nenechajte si ujsť bluesový podvečer s formáciou Sitra Achra, ktorý sa uskutoční 29.9.2019/nedeľa, od 16:30hod., v priestoroch zámockého nádvoria Šimák Zámok Pezinok.
Cena: 29,00€/osoba (v cene: hudobné vystúpenie, 3chodové menu – večera sa začína servírovať o 17:30hod., 2 poháre nášho vína, pochutiny na stole)

Rezervácie: zakúpenie miesta/lístka si môžete na recepcii hotela - Palace Art hotel alebo v sieti predpredaj.sk

Sitra Archa:
Erich “Boboš” Procházka, Štefan “Pišta” Lengyel, Igor Sabo a Martin Zajko je kvarteto hudobníkov vystupujúcich pod menom Sitra Achra. Každý jeden hráva spoločne s menami ako Richar Muller, Jana Kirschner či Peter Lipa. Keď sa stretnú, vznikajú neopakovateľné hudobné kombinácie. Ako sami hovoria, snažia sa prinášať blues v podobe pre generáciu 21. storočia, pričom snahou je zachovávať to, čo k tomuto starému dobrému žánru patrí.

 

Spravte si pred koncertom pekný deň a príďte skôr. Čaká na vás prehliadka novootvoreného 800ročného zámku, čarovnej Galérie umeleckého skla i naozajstných Pálffyho apartmánov. Poseďte si na nádvorí, urobte si ochutnávku vo vinárstve, vychutnajte si večeru v Zámockej vieche alebo Palffy restaurant.
Alebo zostaňte po koncerte našimi hosťami. K zvýhodnenému ubytovaniu  ponúkame fľašu nášho vína, návštevu wellness a ubytovaniu samozrejme i raňajky.


Viac info: E: hotel@zamokpezinok.sk / T: 033/798 90 01

- Open bar na nádvorí / drinky večera
- Zámocká viecha – reštaurácia
- Zámocké vinárstvo
- Palffy restaurant


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Blues na zámku s večerou
  • Stôl / 1 miesto
    Cena
    29,00 €

Odporúčané

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ
Koncert

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ

jeseň 2019
Slovensko
Detail podujatia
Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
SLOBODNÁ EURÓPA - 30 ROKOV TOUR 2019 (časť jeseň/zima)
Koncert

SLOBODNÁ EURÓPA - 30 ROKOV TOUR 2019 (časť jeseň/zima)

Október - December 2019
Slovensko
Detail podujatia
West SIDE STORY – originál Broadway muzikál
Divadlo

West SIDE STORY – originál Broadway muzikál

Október 2019
Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia