Zoznam s.r.o.
 

BANKÁRI

Kino Strojár, Námestie S.H.Vajanského č.2, 036 01 Martin

14.05.2018 19:00
Kúpiť

Divadelný klub MartinDivadlo Aréna vás odvážne pozývajú do skrytého sveta peňazí, účtov, úrokov, hypoték, ktoré ovplyvňujú náš život viac ako si myslíme

 v kabaretnom kolotoči  BANKÁRI

Autor George van Houts, holandský herec a komik, vytvoril údernú, nekompromisnú, horko-vtipnú a hlavne vysoko aktuálnu hru, ktorá je zároveň stand-up komédiou. Diváci sa ocitajú na horskej dráhe informácií, skečov a monológov o svete peňazí a jeho riadenia.

Marek Majeský, Marián Labuda ml., Ján Jackuliak, Gregor Hološka a Dávid Hartl bombardujú divákov obrovským množstvom faktov o bankovom sektore a našom bankovom systéme. Neustále sa sťažujeme na peniaze, ale možno to súvisí s tým, že sme absolútni finanční ignoranti. A možno práve to tento svet využíva...

termín a miesto konania:  14.máj (pondelok) 2018 o 19.00 v DO Strojár  v Martine

vstupné: 20 € a 15 €
inscenácia je vhodná pre divákov starších ako 18 rokov.
dĺžka predstavenia: 1 hodina 55 minút s prestávkou 15 minút

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
BANKÁRI
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 20,00 € vybrať miesto
Sedenie 15,00 € vybrať miesto
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.