Nerieš & Opoštáris Band - Zrušené

Nerieš & Opoštáris Band - Zrušené

01.03.2019 21:00
Ateliér Babylon, Bratislava

Nerieš & Opoštáris Band + Hostia

Po úspešnej TOUR s punkovou kapelou The Paranoid, skupina Nerieš predstavuje ďalší jedinečný projekt a to koncert spojený s kapelou Opoštáris Band, ktorá prevažne v hiphope spolupracovala s raperom Rytmusom, kde dosiahli spolu množstvo úspechov a je zložená s tých najlepších muzikantov u nás.

1.3. uvidíte jedinečnú show, špeciálne pripravenú pre toto podujatie a máte sa naozaj na čo tešiť. Odznejú najzásadnejšie hity, ale aj skladby, ktoré skupina Nerieš na koncertoch až tak často nehrala v úplnej inej polohe,  na akú ste boli doteraz zvyknutí.

Časový harmonogram podujatia a mená všetkých hostí doplníme už čoskoro.

Vidíme sa 1. Marca v Ateliéry Babylon

2. vlna státie - 14,90 eur
2.vlna VIP - 19,90 eur
 
VIP + Meet & Greet - 24,90 eur (50 ks)
 
Zahŕňa VIP Lístok na exkluzívny koncert + stretnutie s interpretmi v deň eventu priamo počas zvukovej skúšky. Možnosť spoločnej fotky + autogram od všetkých členov koncertu.
 

VIP sektor zahŕňa vlastnú oddelenú zónu s limitovaným počtom hostí, vlastný bar, lepší výhľad na stage

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Vstup
  Cena
  11,90 €
  Nie je v predaji
 • VIP
  Cena
  17,90 €
  Nie je v predaji
 • VIP + Meet & Greet
  Cena
  24,90 €
  Nie je v predaji

Odporúčané