AoW Wrestling: Bratislam - ZRUŠENÉ

AoW Wrestling: Bratislam - ZRUŠENÉ

25.04.2020 17:00
Majestic Music Club - Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava

Podujatie je zrušené.

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.
Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste si môžu nárokovať vrátenie priamo tam.


Historicky prvá wrestlingová show na území Slovenska! Etablovaná spoločnosť Art of Wrestling prichádza vôbec po prvýkrát do Bratislavy s medzinárodným wrestlingovým večerom a nadupanou zápasníckou kartou vrátane slovenských wrestlerov, ktorí sa tak budú môcť premiérovo ukázať na domácej pôde.

Privítajte AoW: Bratislam!

Do wrestlingu patrí zábava, napätie, intenzita, akrobacie, bizarnosti, dráma, komediálne prvky, divadlo a značná interakcia s publikom. Z toho dôvodu je vždy najväčší záujem o miesta v prvých dvoch radoch, kde môžu diváci cítiť každý pohyb, úder alebo prehod.

Art of Wrestling ešte za svojej spravodajskej éry hrdo reprezentovala tak Česko, ako aj Slovensko. V tomto duchu sa pokračovalo aj na wrestlingových podujatiach v Prahe, kde pravidelne vystupovali slovenskí wrestleri a preto je na páse šampióna tejto organizácie vyobrazený český ale aj slovenský štátny znak. Z toho dôvodu má prvá akcia na Slovensku veľký význam.

Slovenské mená ako Markus Mytra, Erik Strange alebo Ken Pyro sa už za posledných pár rokov presadili v Európe a za morom. Na Bratislame teda nemôžu chýbať!

AoW prichádza na Slovensko s renomé spoločnosti s fantastickými fanúšikmi, ktorí vždy dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru. V Českej republike si wrestling od AoW upevnil svoje miesto a našiel pravidelných návštevníkov, ktorí sa radi vracajú späť. Teraz je na čase ukázať wrestling naživo aj slovenským priaznivcom.

Cenník:
- voľné sedenie 1. rada 20 EUR
- voľné sedenie 2. rada 18 EUR 
- voľné sedenie 3. rada a ďalšie / státie 16 EUR

Zľavy:
- bez nároku na zľavu

Organizácia Art of Wrestling sa dlhodobo zameriava na hľadanie nových zaujímavých talentov po celom svete a počas svojej existencie bola domovom pre mená, ktoré sa neskôr presadili vo veľkých zahraničných spoločnostiach, napr. súčasný AoW šampión Bad Bones, "Alpha Female" Jazzy Gabert, Oliver Carter, Killer Kelly, Lucky Kid a ďalší.

Kompletné záznamy predchádzajúcich akcií a ďalšie videá nájdete na oficiálnom YouTube kanáli AOW
Všetky príspevky od AoW, fotky a príbehy nájdete na Facebooku

Brány podujatia sa otvárajú o 16:00


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • 1. rada (voľné sedenie)
  Cena
  20,00 €
  Nie je v predaji
 • 2. rada (voľné sedenie)
  Cena
  18,00 €
  Nie je v predaji
 • 3. rada a ďalšie (voľné sedenie / státie)
  Cena
  16,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)
Divadlo

School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)

09.10 - 10.10.2021
Divadelná sála IUVENTA, Karloveská 2951/64, 841 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2021
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

20.10.2022 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia