Ako nám polročná cesta po Ázii zmenila pohľad na život

Ako nám polročná cesta po Ázii zmenila pohľad na život

27.02.2019 19:00
Nervosa, Zámocká 7074/30, 811 01 Bratislava

Na prednáške o našej polročnej ceste po Ázii vám prezradíme, kde sa nám páčilo najviac, ale aj o tom, že nie všetko je také úžasné ako sa zdá. Povieme vám o našich najhorších zážitkoch a o komplikáciách, ktorým sa nedalo vyhnúť. Spomenieme čo obsahovali naše prípravy na polročnú cestu po Ázii. Ale aj upozorníme na čo si treba dávať v tomto regióne pozor. Zároveň sa dozviete, aké boli naše celkové náklady na polročnú cestu, ale aj o tom, čoho sme sa kvôli cestovaniu museli vzdať.

Koncom roka 2016 sme sa s priateľkou zamysleli nad dlhšou cestou. Náš cieľ ani plány vtedy neboli vôbec jasné, no po istej dobe sa naše plány vykryštalizovali na juhovýchodnú Áziu a Nepál. Našim cieľom nebolo prejsť čo najviac krajín, ale každú spoznať trochu viac do hĺbky. Dohromady sme navštívili 7 krajín: Malajziu, Laos, Thajsko, Mjanmarsko, Kambodžu, Vietnam a Nepál. Aj keď nie vždy všetko išlo podľa plánov. Zažili sme plavbu po Mekongu, tajfún na Borneu, najkrajší východ slnka na Vianoce v Bagane, safari v Nepále, ale aj útoky túlavých psov, či otravu jedlom v Himalájach v najhoršom možnom momente.

Čo nám táto cesta dala, bolo zistenie, že dno našich síl je úplne niekde inde ako sme si pôvodne mysleli. Že cestovanie je aj o prekonávaní strachu a že polrok v Ázii nám dal do života ďaleko viac ako len úžasné zážitky. V konečnom dôsledku sme sa zhodli, že to bol nás najkrajší polrok v živote.

Viac info na FB evente: https://www.facebook.com/events/260685768175513/?ti=as

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Voľné sedenie
    Cena
    5,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia