ajlavmjuzik [fjúžn] najt: Koolade | Brenk Sinatra

ajlavmjuzik [fjúžn] najt: Koolade | Brenk Sinatra

19.09.2019 20:00
FUGA, Námestie SNP 24, 811 01 Bratislava

Overená kombinácia, ktorá funguje už roky! Label ajlavmjuzik spolu s Nadáciou Milana Šimečku organizuje klubovú noc festivalu [fjúžn] so skvelým line upom, ktorý predstaví nielen zaujímavé zahraničné mená, ale aj interpretov domácej scény.
______________________________________________________

BRENK SINATRA
Branko Jordanović svetu známy ako Brenk Sinatra pochádza z Rakúska, ale korene má v Srbsku a na Slovensku. Brenk je producentský gigant. Nad spoločným albumom, ktorý vydal s americkým raperom Mc Eihtom držal ochrannú ruku samotný Dj Premier. Jeho tvorba zaujala aj svetové médiá. Okrem sólovej kariéry je tiež členom zoskupenia Betty Ford Boys a kapely S3 s Miles Bonnym, ktorej rovnomenný album získal nomináciu na Austrian Amadeus Awards. Medzičasom si od neho na album vybrali beat viacerí raperi, medzi nimi aj  slovenský  Pil C. Začiatkom septembra vychádza najnovší Brenkov počin, pokračovanie albumu Midnite Ride s poradovým číslom II. Predobjednať si ho môžete cez stránku http://bit.ly/MidniteRide2_HHV veríme, že ich dovezie aj do Bratislavy.

KOOLADE
Meno, ktoré zohralo zásadný význam pri zakladaní hip-hopového žánru v balkánskom regióne. Do jeho beatov rapovali lokálny raper Edo Maajka, americké hviezdy Masta Ace, Ghostface Killah, Sean Price (RIP), Tony Touch, Diamond D ai. Naposledy si od neho vybrali hudby chalani z GR TEAMU - Decko, Tono S., Danosť, pričom spolu natočili hneď 3 videoklipy a netradičný remix urobil aj pre CP Kombo - Vec + Zverina. Koolade vydáva tiež vlastné inštrumentálne albumy, ako eklektickú zmes žánrov a vibrácií: hip hopu, future funku, boogie, g-funku. Iba pred pár dňami vydal "Crewzen", ktorý si môžete vypočuť a zakúpiť na jeho profile https://kooladekoolade.bandcamp.com

C.MONTS & DJ TUCO
C.Monts je vo Veľkej Británii narodený raper, moderátor, novinár, ktorého nadšenie pre hudbu ťahalo do všetkých kútov sveta, až nakoniec zakotvil v Prahe. Tam sa stal aktívnym členom festivalu Hip Hop Kemp a moderátorom na Radiu 1. Spoločná relácia The Workout s jeho dlhoročným parťákom Dj Tuco je eklektická zmes žánrov. Svetobežník Dj Tuco najprv zbieral skúsenosti po celom svete od Hong Kongu po Sydney, od Ruska po Rio. Pochádza taktiež z UK, žije v Prahe. Vystupoval na štadiónoch s Wu Tang Clanom, Busta Rhymesom ale aj v kluboch s DJ Shadowom, Diplom a mnohými ďalšími.

FOM
Pochádza z Topoľčian a venuje sa produkcii inštrumentálnych beatov s nádychom staroby. Prezývka FOM (Follow Original Message) odkazuje na zlatú éru rapu. Obdobie, ktoré je jeho najväčšou inšpiráciou. Tvorí beaty korenené jazzom a soulom, ktorých samplový základ kombinuje so špinavým Lo-Fi zvukom. Nedávno vydal album Lo-Series v rámci série NEW BEATS ON THE BLOCK, v ktorej počas roka predstaví svoju tvorbu 5 lokálnych nováčikov. Každé 2 mesiace vydáme digitálny album ďalšiemu “členovi kapely”. Ústredným motívom coveru je “block” v meste konkrétneho interpreta. Bodku za sériou dá na záver spoločný LP sampler. Lo-Series - https://ajlavmjuzik.bandcamp.com/album/lo-series-new-beats-on-the-block

ingrediens
Je hudobný producent z Nitry, vo svojej hudbe spája prvky lo-fi hip hopu a chill hop. Okrem produkcie sa venuje tiež živému hraniu zo svojich samplerov a syntetizátorov. V minulosti pôsobil ako mc a producent v rapovej kapele Zlá strava. ingrediens aktuálne pracuje na albume do série NEW BEATS ON THE BLOCK, ktorý vychádza 1.10.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.


  • Voľné státie
    Cena
    4,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Robo Opatovský & Cimbal Brothers Vianočné turné 2019
Koncert

Robo Opatovský & Cimbal Brothers Vianočné turné 2019

December 2019
Slovensko
Detail podujatia
STEFANIK TRAIL
Šport

STEFANIK TRAIL

22.-23.5.2020
Štefánikova magistrála (Bradlo - Bratislava)
Detail podujatia
Cigánski Diabli – turne s novým CD KONE
Koncert

Cigánski Diabli – turne s novým CD KONE

November - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

2019
Mestské divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Detail podujatia