Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Bohyne a kráľovné v Golden Garden

Reštaurácia Golden Garden, x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín

25.2.2017 19:00
Kúpiť

Bohyne a kráľovné v Golden Garden
Reštaurácia Golden Garden, x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín (vchod cez recepciu hotela)
25.2.2017 – Od 19:00 hod.

Príjemná atmosfére v luxusnej à la carte reštaurácii podčiarknutá zážitkovým menu.

Pozývame vás na ďalší gastronomický zážitok do reštaurácie Golden Garden, kde vás 25. februára od 19:00 bude hostiť legendárny šéfkuchár Marián Filo. So svojím tímom z reštaurácie Afrodita v Čereňanoch vám pripraví 6-chodovú večeru krásne doplnenú selekciou vín.

Reštaurácia Golden Garden
Žitnoostrovská legenda hovorí, že v Šamoríne žili nádherné zlatovlasé víly. Ich kráľovná Tündér Ilona plávala po Dunaji v podobe labute a jej vodné paláce oslňovali krásou a bohatstvom. Všetko naokolo sa trblietalo, keď z topánok víl padal zlatý prach. Žitný ostrov preto dostal meno Zlatá záhrada - Golden Garden. Reštaurácia Golden Garden je otvorená iba na výnimočné príležitosti, ktorou je aj nadchádzajúci výnimočný večer.

Marián Filo a reštaurácia Afrodita
Marián Filo je vynikajúci kuchár a ešte lepší hostiteľ. V roku 1994 otvoril v Partizánskom reštauráciu Afrodita. Stala sa známou vďaka excelentnej kuchyni a rovnako aj službám. Od roku 2002 sa pravidelne umiestňuje medzi troma najlepšími reštauráciami na Slovensku. V roku 2005 sa reštaurácia presťahovala do romantického renesančného kaštieľa v Čereňanoch. Mnohí z jeho zamestnancov sú jeho vlastní učni, ktorí v Afrodite praxujú od prvého ročníka. Varenie je preňho vášňou, a preto je v kaštieli dennodenne. Jeho špecialitou je dochucovanie jedál a ich konečná úprava na tanieri. Pre Mariána Fila je gastronómia umením. Varil pre mnohých významných hostí: napríklad holandskú kráľovnú Beatrix, britskú panovníčku Alžbetu II., alebo jeho Veličenstvo nórskeho kráľa Haralda V. a jeho manželku Sonju.

Cena: 110 Eur/osoba

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Stôl č.1 pre 2 osoby220,00 €Nie je v predaji
Stôl č.2 pre 2 osoby220,00 €Nie je v predaji
Stôl č.3 pre 3 osoby330,00 €Nie je v predaji
Stôl č.5 pre 6 osôb660,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.