Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Whisky Fest Bratislava

Pálffyho palác, Panská 19, 815 35 Bratislava

6.4. - 7.4.2017, od 16:00 do 23:00 hod.
Kúpiť


PREDPREDAJ BOL UKONČENÝ.

V Pálffyho paláci sa v dňoch 6.4. - 7.4. 2017 uskutoční už 3. ročník Whisky Fest Bratislava.


Oba dni od 16:00 do 23:00 hod. tak budete mať možnosť stretnúť sa so širokou ponukou whisky, whiskey a bourbonov či dokonca iných luxusných destilátov. Tie Vám ponúknu tí najlepší distribútori a výrobcovia zo Slovenska.

Festivalom Vás tradične budú sprevádzať škótske gajdy, zaujímavé riadené degustácie - teda masterclass v podaní odborníkov na slovo vzatých. Už teraz sa môžte tešiť na zaujímavý masterclass v podaní Andyho Bella z destilérie Arran.

Partnerom tohtoročného Whisky Fest Bratislava sú údeniny MP Krásno, ktorých ochutnávky budú k dispozícii zdarma a svoje sily pomedzi degustácie môžte doplniť občersrveným od partnera PepsiCo.

Čo je v cene vstupenky?
Ku vstupenke dostanete vlastný originálny whisky pohárik Glencairn, ktorý Vám zostane ako pamiatka na festival. Samozrejmosťou je prepisovačka a brožúrka s miestom na písanie degustačných poznámok. Za väčšinu degustácií sa na festivale platí DRAM, ale v cene vstupenky je aj obmedzený počet degustácií zadarmo - záleží na jednotlivých vystavovateľoch. Na festivale je tiež bohatý sprievodný program s hudbou, jedlom a tombolou o fľašu whisky.

Vstup od 18 rokov.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.