Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Pecha Kucha Night

Divadlo Pôtoň, Bátovce 358, 935 03 Bátovce

17.02.2017, od 18:00
Kúpiť

PECHA KUCHA NIGHT – BÁTOVCE, vol. 1 
Rasťo Kasan a Csaba Tolnai – Levický okrášľovací spolok
Richard Faško – Movement.sk
Ján Rosenberger – Terroir Tekov / Putovanie za vínom
Martina Gašparová – Mobilná knižnica Levice
Stanislav Piatrik – výtvarník
Slávka Prevendarčíková – dizajnérka
Michal Ditte – Divadlo Pôtoň
Rudolf Letko – Ponk Coworking
Marek Hattas – Hidepark
Sandra Polovková – Post Bellum SK
Rado Sloboda – Artfórum Banská Bystrica, Sokratov inštitút
Robo Blaško a Marek Adamov – Nová synagóga, Žilina
Eduard Kudláč – fotograf a divadelný režisér

18:00 - PECHA KUCHA +
Eduard Kudláč / Diplomat (výstava)

20:00 - KATARZIA (koncert)

Zámerom PECHA KUCHA NIGHT – BÁTOVCE (PKN) je podporovať a prezentovať zaujímavé organizácie a podujatia, najmä tie, ktoré prebiehajú na báze občianskych a komunitných aktivít. Priestor však budú mať aj zaujímavé projekty a osobnosti zo súkromného sektora, ktoré okrem svojej podnikateľskej činnosti vytvárajú pridané hodnoty smerom ku kultúre, umeniu, tradíciám, špecifickej gastronómii či remeslu. PKN – Bátovce sa sústredí najmä na regióny Tekova a Hontu, avšak, každá edícia bude doplnená o projekty a osobnosti s celoslovenským, prípadne medzinárodným presahom. Táto línia PKN bude z hľadiska dramaturgie líniou nových impulzov, motivácií a pozitívnych príkladov, ako sa dajú veci robiť lepšie. Určite budeme pozývať zástupcov veľkých festivalov, dizajnérov, typografov, architektov, kultúrnych operátorov z nezávislých centier, cestovateľov, dobrodruhov, kreatívcov z oblasti videotvorby, reklamy, odevného dizajnu alebo PR, či marketingu, ale aj lídrov občianskych aktivít (oblasti: enviromentálne projekty, sociálne projekty, dobrovoľnícke projekty a pod).

Chceme veriť, že PKN – BÁTOVCE bude platformou pre výmenu skúseností, nadväzovania partnerstiev a zdieľanie informácií. PKN chce mobilizovať občianske aktivity v regióne a spájať ich.

Čo je Pecha Kucha?
Keď architekti zo štúdia Klein Dytham v Tokiu zakladali formát Pecha Kucha, išlo im o to, aby si pravidelne a v skratke vymenili s kolegami a priateľmi od dizajnu a umenia novinky o projektoch, na ktorých robia. Medzitým sa 20 obrázkov x 20 sekúnd rozšírilo do celého sveta, do stoviek miest.

* Zľavnená vstupenka pre členov Klubu Divadla Pôtoň na základe členského preukazu.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.