Pecha Kucha Night

Pecha Kucha Night

17.02.2017, od 18:00
Divadlo Pôtoň, Bátovce 358, 935 03 Bátovce

PECHA KUCHA NIGHT – BÁTOVCE, vol. 1 
Rasťo Kasan a Csaba Tolnai – Levický okrášľovací spolok
Richard Faško – Movement.sk
Ján Rosenberger – Terroir Tekov / Putovanie za vínom
Martina Gašparová – Mobilná knižnica Levice
Stanislav Piatrik – výtvarník
Slávka Prevendarčíková – dizajnérka
Michal Ditte – Divadlo Pôtoň
Rudolf Letko – Ponk Coworking
Marek Hattas – Hidepark
Sandra Polovková – Post Bellum SK
Rado Sloboda – Artfórum Banská Bystrica, Sokratov inštitút
Robo Blaško a Marek Adamov – Nová synagóga, Žilina
Eduard Kudláč – fotograf a divadelný režisér

18:00 - PECHA KUCHA +
Eduard Kudláč / Diplomat (výstava)

20:00 - KATARZIA (koncert)

Zámerom PECHA KUCHA NIGHT – BÁTOVCE (PKN) je podporovať a prezentovať zaujímavé organizácie a podujatia, najmä tie, ktoré prebiehajú na báze občianskych a komunitných aktivít. Priestor však budú mať aj zaujímavé projekty a osobnosti zo súkromného sektora, ktoré okrem svojej podnikateľskej činnosti vytvárajú pridané hodnoty smerom ku kultúre, umeniu, tradíciám, špecifickej gastronómii či remeslu. PKN – Bátovce sa sústredí najmä na regióny Tekova a Hontu, avšak, každá edícia bude doplnená o projekty a osobnosti s celoslovenským, prípadne medzinárodným presahom. Táto línia PKN bude z hľadiska dramaturgie líniou nových impulzov, motivácií a pozitívnych príkladov, ako sa dajú veci robiť lepšie. Určite budeme pozývať zástupcov veľkých festivalov, dizajnérov, typografov, architektov, kultúrnych operátorov z nezávislých centier, cestovateľov, dobrodruhov, kreatívcov z oblasti videotvorby, reklamy, odevného dizajnu alebo PR, či marketingu, ale aj lídrov občianskych aktivít (oblasti: enviromentálne projekty, sociálne projekty, dobrovoľnícke projekty a pod).

Chceme veriť, že PKN – BÁTOVCE bude platformou pre výmenu skúseností, nadväzovania partnerstiev a zdieľanie informácií. PKN chce mobilizovať občianske aktivity v regióne a spájať ich.

Čo je Pecha Kucha?
Keď architekti zo štúdia Klein Dytham v Tokiu zakladali formát Pecha Kucha, išlo im o to, aby si pravidelne a v skratke vymenili s kolegami a priateľmi od dizajnu a umenia novinky o projektoch, na ktorých robia. Medzitým sa 20 obrázkov x 20 sekúnd rozšírilo do celého sveta, do stoviek miest.

* Zľavnená vstupenka pre členov Klubu Divadla Pôtoň na základe členského preukazu.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia