Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Fitpobyt so Zorou Czoborovou v x-bionic® sphere - ZRUŠENÉ

x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín

22.4. – 25. 4. 2017
Kúpiť

Fitpobyt so Zorou Czoborovou v x-bionic® sphere
x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín
22.4. – 25. 4. 2017

Štvordňový skupinový fitness pobyt pod vedením majsterky sveta vo fitness a majsterky sveta v aerobiku Zory Czoborovej.

V x-bionic® sphere sme pre vás pripravili program, ktorý vás naučí, čo je to správne držanie tela, hlboké dýchanie, ako technicky a efektívne cvičiť, zbaviť sa nadbytočného tuku a spevniť svoje telo.

Čo vás čaká:
-trojfázové cvičenia
-besedy na témy správne cvičenie, pitný režim, chudnutie a zdravá životospráva
-fit menu pripravené na mieru
-relax a regenerácia v x-bionic® aquatic sphere a x-bionic® wellness sphere
- Počas pobytu u nás nájdete rozptýlenie aj v jedinečnom farebnom Tuli® Cinema.

DRUHY CVIČENÍ POČAS FITPOBYTU:
STEP INTERWAL BODY WORK - kondičný tréning zameraný na spaľovanie tuku, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehna a lýtka.

BRUCHO/ZADOK - cvičenie zamerané na intenzívne precvičenie brušného a sedacieho svalstva. Naučíte sa detailnú techniku jednotlivých cvikov, ktoré postupne spojíme do kombinácií v sériách s minimálnym oddychom a s najväčšou intenzitou.

ZORALATES - forma zdravotného cvičenia. Je taktiež vhodná pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch.
Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JOGY a POSILŇOVANIA.

STREČING - strečing je forma fyzickej aktivity, pri ktorej úmyselne naťahujeme svalstvo na jeho maximum.

CENA:
399 € Osoba/3-4 osoby na izbe
459 € Osoba/2 osoby na izbe

V CENE BALÍKA JE ZAHRNUTÉ:
- Ubytovanie v X-BIONIC HOTEL na 4 dni/3noci
- Všetky cvičenia pod vedením Zory Czoborovej
- Besedy o zdravom cvičení, strave a správnom dýchaní
- Plná penzia – Fitness raňajky, obed, večera v reštaurácii Olym-pick
- Vstup do x-bionic® wellness sphere a x-bionic® aquatic sphere

PROGRAM POBYTU:
1. deň - Sobota 22.4.2017
14.00 - 17.00 Príchod a ubytovanie
18.00 - 19.00 Zoralates
19.00 - 19.45 Fit večera
20.00 - 22.00 Spoločný Welcome Drink

2. deň - Nedeľa 23.4.2017
08.00 - 09.00 Step Interval Body Work
09.00 - 10.00 Energické raňajky
10.00 - 12.00 Masáže, kozmetika a individuálne aktivity
12.15 - 12.45 Zadok/Brucho/Stehná
13.00 - 14.00 Nízko sacharidový obed
14.00 - 16.00 Regenerácia v x-bionic® aquatic sphere
14.00 - 18.00 Relax v x-bionic® wellness sphere
18.00 - 19.00 Zoralates
19.00 - 20.00 Fit večera
20.30 - 22.00 Beseda so Zorou Czoborovou o zdravej výžive, pitnom režime a správnom cvičení

3. deň - Pondelok 24.4.2017
08.00 - 09.00 Step Interval Body Work
09.00 - 10.00 Energické raňajky
10.00 - 12.00 Cyklotúra po dunajskej hrádzi/individuálne aktivity (v rezorte je požičovňa bicyklov aj kolobežiek)
12.15 - 12.45 Zadok/Brucho/Stehná
13.00 - 14.00 Vysoko proteínový obed
14.00 - 16.00 Regenerácia v x-bionic® aquatic sphere
14.00 - 18.00 Relax v x-bionic® wellness sphere
18.00 - 19.00 Zoralates
19.00 - 20.00 Fit večera
20.30 - 22.00 Bowlingový turnaj a rozlúčkové posedenie so Zorou Czoborovou

4. deň – Utorok 25.4.2017
08.00 - 09.00 Energické raňajky
09.00 - 10.00 Strečing
10.00 - 12.00 Relax v x-bionic® aquatic sphere
12.30 - 13.00 Check Out
13.00 - 14.00 Výživný obed a rozlúčenie s fitpobytom

!!PLATNOSŤ POUKAZU JE PODMIENENÁ OKAMŽITOU REZERVÁCIOU NA REZERVAČNOM ODDELENÍ HOTELA!!!
Poukaz je možné uplatniť výlučné na termín 22.4. – 25.4.2017. Je využiteľný iba pri rezervácii minimálne 14 dní vopred, podľa dostupnosti voľných kapacít hotela a s platným písomným (e-mailovým) potvrdením o rezervácii. Check-in je od 14:00 hod.
 
KONTAKT:
X-BIONIC® HOTEL | Dubová 33/A | 931 01 Šamorín
+421 313 262 000, hotel@x-bionicsphere.com


Akcia je v rámci služby Predpredaj.sk dostupná len online (nie je dostupná v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Viac Info
x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. V lete 2016 rezort získal štatút „Slovenského olympijského tréningového centra“. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko,  prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

X-BIONIC® HOTEL
X-BIONIC® HOTEL ponúka prvotriedne ubytovanie v 282 izbách, ktoré sú súčasťou x-bionic® private sphere a 12 luxusných apartmánov v rámci x-bionic® strato sphere. V x-bionic® private sphere vám sú k dispozícii izby v niekoľkých kategóriách. Všetky sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené najnovšou informačnou televíznou technológiou.

x-bionic® strato sphere
x-bionic® strato sphere ponúka ubytovanie v najluxusnejších priestoroch X-BIONIC® HOTELA,  v 12-tich priestranných strešných apartmánoch s dychberúcim západom slnka, rozdelených do troch pavilónov. Každý z pavilónov je jedinečný a moderný ako dizajnom tak i atmosférou, doplnený o unikátne diela umelkyne Gordany Turuk. Základným znakom apartmánov sú ušľachtilé materiály a luxusné zariadenie. V posteliach značky Hästens sa budete cítiť ako v bavlnke. V rámci x-bionic® strato sphere máte k dispozícii privátny plne zásobený bar spolu so salónikom a terasou, vybavené vonkajších a vnútorným krbom, jedálenskú miestnosť v ktorej si môžete vychutnať A La Carte raňajky pripravené priamo Fiorenzom Riccim, bývalým sous-chef talianskej michelinovskej reštaurácie. Okrem toho vás pobytom bude sprevádzať vlastný komorník, ktorý vám splní každé vaše prianie a urobí váš pobyt v x-bionic® strato sphere nezabudnuteľným.

x-bionic® aquatic sphere
x-bionic® aquatic sphere je ideálnym miestom pre dvojice, rodiny s deťmi, aktívnych ľudí ale aj profesionálnych športovcov. Je to miesto pre maximálny športový výkon i vytúžený relax. K dispozícii máme 50 m vonkajší olympijský bazén, 25 m vnútorný bazén, prieplavový rekreačný bazén s rozmanitými vodnými atrakciami ako gejzíry, masážne trysky či "divoká voda", vonkajší a vnútorný baby bazén.  O zábavu sa postarajú 2 celoročné interiérové tobogany, 2 exteriérové tobogany a 2 vodné exteriérové šmykľavky na ktorých sa môžete vyblázniť do sýtosti.

x-bionic® wellness sphere
x-bionic® wellness sphere je dokonalým miesto pre oddych a relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať a načerpajte novú energiu v priestoroch nášho moderného wellness. Vybrať si môžete zo siedmich druhov sáun aj s vonkajším ochladzovacím bazénom. Uvoľniť sa môžete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek či kneippovho kúpeľa. Milo vás prekvapí aj naša soľná jaskyňa, či turecké kúpele s Hammam procedúrami. O váš absolútny komfort sa postarajú certifikovaní SPA terapeuti. V x-bionic® wellness sphere si užijete pokoj a pocit dokonalého uvoľnenia.

x-bionic® power sphere
x-bionic® power sphere sa môže pochváliť Gym-om, ktorého ohromná rozloha 1000 m2 sa rozprestiera na troch poschodiach. Jeho súčasťou je kvalitné vybavenie od značky Technogym a Cybex. Ako prví na Slovensku sme našim návštevníkom ponúkli kardio stroj určený nie len pre profesionálnych atlétov SKILLMILL. Gym v sebe skrýva plochu pre funkčný tréning, kardio zónu, strečingovú zónu a špeciálne vyhradený priestor na vzpieranie s náradím a povrchmi značky Eleiko. Súčasťou x-bionic® power sphere je aj vonkajší profesionálny atletický ovál postavený v IAAF štandardoch, s 8 bežeckými dráhami alebo malý tréningový ovál so 4 dráhami. Oba majú vysokokvalitný povrch, ktorý znižuje záťaž kĺbov a eliminuje zranenia.

x-bionic® flavour sphere - Reštaurácie a bary
V rezorte x-bionic® sphere nájdete 3 reštaurácie s rôznym konceptom. Reštaurácia Olym-Pick okrem raňajok počas dňa ponúka široký výber jedál a nápojov. Naši hostia tu nájdu aj cestoviny vlastnej výroby, domácu pizzu, ázijské špeciality a medzinárodnú kuchyňu. Pre vyznávačov zdravého životného štýlu tu máme Fitness kútik s každodennou ponukou zdravých a vyvážených jedál, prispôsobených požiadavkám rôznych diét alebo výber čerstvých šalátov. Reštaurácia APANI ponúka zdravé japonské a ázijské špeciality pripravené jedným z najväčších odborníkov na japonskú kuchyňu Alexandrom Illešom. Príjemne vás prekvapí aj atmosféra jazdeckej reštaurácie Farrier´s Steak House, ktorá sa okrem štýlového rustikálneho interiéru môže pýšiť originálnou toskánskou pecou alebo barovými stoličkami v tvare konských sediel. Milovníkov červeného mäsa určite príjemne prekvapí aj bohatá ponuka dokonalo pripravených steakov z toho najkvalitnejšieho mäsa.
Okrem reštaurácií sa v rezorte nachádzajú 2 bary. X-bar počas dňa ponúka čerstvé koláče, dezerty, chutné sendviče, domáce limonády, či vynikajúcu kávu. Tento bar slúži aj ako čitáreň s bohatou ponukou kníh. V Legends´ bare nájdete množstvo alko alebo nealko drinkov, môžete si tu zahrať biliard alebo bowling, nájdete tu aj cigar room a cez víkendy vám večery spríjemní živá hudba.

Kino Tuli® Cinema
V rezorte sa nachádza štýlové kino Tuli Cinema, v ktorom si môžete vychutnať svoj obľúbený filmový žáner z pohodlného tuli vaku. Aktuálny program nájdete na www.tulicinema.com

Ďalšie aktivity v rezorte a okolí
V rezorte je možné využiť služby jazdeckej školy Napoli alebo požičovňu bicyklov a kolobežiek. Keďže  x-bionic® sphere leží priamo na medzinárodnej cyklistickej trase Viedeň-Bratislava-Budapešť, nemusíte svoju cyklotúru limitovať iba na dunajskú hrádzu. Voľný čas môžete stráviť tiež prechádzkami, behom v okolitej prírode alebo na atletickom štadióne. V okolí vonkajšieho bazénu si môžete prenajať jedno z našich 4 beach-volejbalových ihrísk. V areáli rezortu nájdete aj vonkajšie multifunkčné ihrisko, gymnastickú halu alebo miestnosť, kde sa pravidelne organizujú skupinové cvičenia. V rámci nášho wellness si môžete vybrať z veľkého množstva masáži a beauty procedúr alebo sa nechať skrášliť v beauty salóne.
Rezort x-bionic® sphere je situovaný do tichého prostredia na brehu rieky Dunaj, neďaleko sa nachádza rekreačná oblasť Čilistov, ktorá ponúka množstvo ďalších možností: pétanque, tenis, bedminton, plavby loďou, vodné športy – wakeboard, vodné skútre, kajaky, kanoe, požičanie člnkov, vodné bicykle, dračie lode, paintball, streľba z kuše, vznášadlo, zorbing, aquazorbing, bubble futbal a podobne. 7 km od rezortu sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko Welten Báč alebo 21 km vzdialený motoristický areál Slovakia ring, kde si môžete vyskúšať svoje šoférske zručnosti v Škole šmyku alebo sa naučiť zvládať nepredvídateľné situácie na cestách na kurze bezpečnej jazdy.

 

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
X-BIONIC® HOTEL Deluxe room - 2 osoby918,00 €Nie je v predaji
X-BIONIC® HOTEL Deluxe room - 3 osoby1 197,00 €Nie je v predaji
X-BIONIC® HOTEL Deluxe room - 4 osoby1 596,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.