Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

DnB show by TRIDENT

*enjoyclub Žilina, Mariánske Námestie 29/6, 010 01 Žilina

18.2.2017 20:00
Kúpiť

DnB show by IIITrident má ďalšie pokračovanie!

Srdečne Vás pozývame na oblúbenú Drum and Bassovú noc v žilinskom Enjoy clube, ktorá sa uskutoční 18.2.2017. Pozvanie prijal nemecký projekt NEONLIGHT, ktorý patrí momentálne ku špičce neurofunkovej scény. Posledné dva roky spolupracujú s jedným z najzvučnejších vydavatelstiev Blackout!, kde vydávajú jeden hit za druhým.

Ako ďalší sa predstaví vynikajúci slovenský producent SUBTENSION, ktorý pomaličky ale isto šplhá medzi svetovú DnB elitu. Svoj nezvyčajný a prepracovaný sound prezentuje na prestižnom labeli Critical, už neexistujúcom legendárnom labeli Renegade Hardware alebo INVISIBLE, ktorý vlastní NOISIA - najznámejší DnB projekt v drum and bassovom svete.

Za III Trident crew vystúpi otiec DnB na hornej Nitre DJ KATO, miláčik publika DJ GEŠI alebo oblúbený RAMIREZ.

Ďalej sa predstaví neurofunkový DJ COCKROACH, ktorý zastupuje Drumatch crew alebo začinajúci producent NEXUSUSS z Vysokej nad Kysucou.

Druhá "Alternatíva stage" bude tentokrát venována hlavne začinajúcim DnB DJs v rámci DJ Contestu. Uchadzači svoje sety možu posielať na email kato@letitroll.sk. Vyberáme až 10 DJov!
Bude to veľkolepé!

Vstup 18+

Vstup:
PREDPREDAJ - 5€
NA MIESTE - 7€
MEMBERSHIP 1/2 price till 24:00

Viac info TU.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup / Entry5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.