Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Davis Cup Slovensko - Maďarsko

AEGON aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

3.2. - 5.2. 2017
Kúpiť

Davis Cup Slovensko – Maďarsko

2. kolo I. skupiny euro-africkej zóny Davis Cupu
3. – 5. februára 2017, AEGON aréna, Bratislava

Domáce prostredie i papierové predpoklady hovoria v tomto stretnutí v prospech Slovenska. Bude to druhý vzájomný súboj týchto súperov. Vlani v júli zdolal tím kapitána Miloslava Mečířa v Budapešti Maďarsko na antuke 3:0.
Slovensko nastúpi s kvartetom, ktoré určí kapitán Miloslav Mečíř desať dní pred súbojom. Bude vyberať zo šestice Martin Kližan, Lukáš Lacko, Jozef Kovalík, Andrej Martin, Norbert Gombos, Igor Zelenay. Dá sa predpokladať, že Maďari prídu so svojím najlepším hráčom Mártonom Fucsovicsom. Ten je v druhej stovke rebríčka, ale ostatní hráči majú výrazný odstup, a tak podľa papiera je Slovensko favoritom. V AEGON aréne sa bude hrať na tvrdom povrchu.
V roku 2016 hralo Slovensko v Davis Cupe obe svoje stretnutia na pôde súpera. Po budapeštianskom súboji bojovalo o postup do svetovej skupiny v austrálskom Sydney, kde na tráve prehralo 0:3. Ak by vo februári 2017 Slovensko nad Maďarskom zvíťazilo, postúpilo by opäť do septembrového play off o elitnú šestnástku. Znamenalo by to pre SR už štvrté takéto stretnutie v sérii. Predchádzajúce barážové súboje hralo vždy na pôde súpera. Teraz potrebuje Mečířov tím vyhrať nad Maďarskom, potom mať priaznivý žreb a konečne domáce prostredie na play off.

Ceny vstupeniek
3. 2. 2017 (2 zápasy - dvojhra) od 15.00 hod. 10,-€
4. 2. 2017 (1 zápas - štvorhra)  od 14.00 hod. 5,-€
5. 2. 2017 (2 zápasy - dvojhra) od 13.00 hod. 10,-€

Všeobecné podmienky sú na/ Terms and conditions are available on www.stz.sk.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.