Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Galota Fest 2017

Rybníky, Opatovce

21.7. - 22.7.2017

PREDPREDAJ JE UKONČENÝ.

5. ROČNÍK MULTIKULTÚRNEHO FESTIVALU GALOTA

S úsmevom na tvári Vás pozývame na piaty ročník festivalu s priateľskou atmosférou, ktorý sa uskutoční v priestore prírodného areálu Rybníkov v obci Opatovce pri Trenčíne. Do svojich kalendárikov si zapíšte dátum 21.-22.Júl.2017, nachystajte si dobrú náladu a príďte sa s nami zabaviť na naše prvé menšie výročie.

Nové miesto konania festivalu sa nachádza len 0,5 km od odbočky z ďialnice D1 (výjazd Trenčín-Juh). Prírodný areál ponúka skvelý priestor s množstvom zelene a možnosťou osvieženia sa v jazerách. Hudobný program do ranných hodín, veľký výber občerstvenia a rôznorodosť jedál, areál ktorý pôjde nonstop a ešte veľa ďalších vychytávok.


Účinkujúci:
Lion D - viac info
Emperor - viac info
Riddim Colony - viac info
a ďalší

Cena sa bude postupne zvyšovať.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.