Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Papuánske srdce - Nový cestopis MICHALA KNITLA

Slovensko

2016/2017
Kúpiť

Papuánske srdce - Nový cestopis MICHALA KNITLA

Cestopis Papuánske srdce
Jedinečná cesta do vnútrozemia ostrova Nová Guinea. Šesť týždňov v divokej Papue-Novej Guinei so štyrmi výstupmi s domácimi na hory vysoké nad 3500 metrov, vrátane toho najvyššieho, Mt. Wilhelm (4509 metrov). Prečo s domácimi? Papua-Nová Guinea je celkom iný svet. Ešte pred 100 rokmi tam bieli ľudia neboli a samých vás nikam nepustia. Okrem toho sa pozrieme aj do indonézskej časti ostrova Nová Guinea, kde sa pokúsime nájsť ľudí žijúcich na stromoch i podnikneme 4 dňovú túru pod Trikoru. Preskúmame aj Sulawesi a budeme šnorchlovať v raji na zemi, v Raja Ampat.

Rozsah: 168 strán (128 strán text + 40 farebné fotografie)

Ukážka knihy

„Michal je skvelý človek, ktorý cestuje aj za nás a potom svoje zážitky z ciest spisuje, aby sme si my mohli ďaleké krajiny aspoň predstaviť. Aby sme mohli snívať. Tentokrát sa vydal do Indonézie a na ďalekú Papuu-Novú Guineu, a o tom, čo zažil, sa dozviete v tejto výbornej knihe. Obe krajiny skutočne precestujete, po jej prečítaní budete mať pocit, akoby ste ich naozaj boli navštívili. Ozaj, poznáte tú rozprávku o rodičoch, ktorí ukradli mesiac? Aj tú v knihe nájdete.”
Samo Marec (copywriter a publicista)

Akcia do 15.12.2016: 17 eur (kniha s venovaním i poštovným pod stromček)
Od 16.12.2016: 20 eur (kniha s venovaním i poštovným)

Inštrukcie:
- po objednaní prosím pošlite elektronický lístok (PDF z predpredaj.sk) na emailovú adresu: michal.knitl@gmail.com a napíšte autorovi:
A) Vašu adresu (kam má knihu poslať)
B) Každá kniha bude podpísaná autorom. Ak si želáte knihu so všeobecným venovaním, alebo s venovaním s Vašim menom (napr. "Šťastné cesty Jankovi želá..."), stačí napísať.

Upozornenie: Dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Kniha s venovaním vrátane dopravy20,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.