90 Dňový Akčný Plán - SM&MLM

90 Dňový Akčný Plán - SM&MLM

5.9. - 6.9.2020, 10:00
Ski & Wellness Residence Družba Jasná - Nízke Tatry

REGISTRÁCIA NA PODUJATIE PREBIEHA TU https://predpredaj.zoznam.sk/sk/registracie/90-dnovy-akcny-plan-smmlm/Dlho očakávaná...
Špičkovými lídrami oslavovaná a odporúčaná...
Rokmi ​overená...

90 DŇOVKA!!

Tento 90 dňový systém už vypracoval tisíce lídrov a pomohol im s dosiahnutím ich vysnívanej méty - či už to bolo zdvojnásobenie obratu, zväčšenie tímu ľudí, spustenie MOMENTA alebo akýmkoľvek spôsobom ZNÁSOBIŤ PRÍJEM, prišiel konečne aj k nám!

Ak by ste sa spýtali ktoréhokoľvek úspešného distribútora v MLM, čo stojí za väčšinou ich úspechov, každý Vám povie príbeh o 90 dňoch intenzívnej driny alebo tvrdej práce. Nie 30tich a takisto nie 150tich. Na základe tisícov rozhovorov s najúspešnejšími lídrami v biznise o ich ceste za úspechom, sa vytvoril systém 90tich dní, ktoré pomôžu naplno nakopnúť aj Vaše podnikanie. Príprava, pred-spustenie, štart, verbovanie, práca s nováčikom, duplikácia, vzdelávacie systémy,... To všetko od tých najlepších z najlepších len pre Vás a prvý krát v Slovenčine.

Keď sme tento program v našej firme spustili naposledy, neboli sme vôbec pripravení... Nevedeli sme čo máme čakať, ako sa na to pripraviť alebo aké budú výsledky... Proste sme to v celej firme spustili a aj napriek nepripravenosti nenechali výsledky na seba dlho čakať. Len v prvý deň prednášky sme s tímom dohodli vyše 200 nových prezentácií a do dvoch týždňov sa nám zoštvornásobil (4x) mesačný príjem... Všetkých lídrov a distribútorov ktorých sme odvtedy vybudovali, vďačíme práve spomínanej 90dňovke.

Teraz sme sa rozhodli túto platformu spustiť znova a toto tajomstvo úspechu odovzdať absolútne všetkým Sieťovým Marketérom, bez ohľadu na to, z akej firmy pochádzajú! Tentokrát sme sa na tento vzdelávací a osobnostný program (po vzore všetkých rastúcich sietí) poctivo pripravili,  vytvorili sme duplikovateľný systém vzdelávania, pripravili webináre a nastavili dátumy...  Pod záštitou všetkých milionárov  a úspešných osobností sieťového marketingu Vám už v Auguste a Septembri predstavíme systém ktorý zmenil život obrovskému počtu networkerov!

Dva plné dni vedomostí, skúseností a tréningov ako naštartovať vaše podnikanie na jednotku! Poďte spoločne s nami slávnostne UKONČIŤ Váš rok 2020 a naštartovať ten nový a zahájiť tak novú etapu Vášho života!! Kupujte lístky ešte tento mesiac, ináč si priplatíte..  A pamätajte - čím viac svojich ľuďom o tom poviete, tým je väčšia šanca na vybudovanie kvalitnej siete!! Čím viac ľudí z Vášho tímu totiž bude na prednáške, tým viac ľuďom pomôžete splniť ich sny a tým skôr dosiahneš aj ty ten svoj!!

Zákaz prezentovania produktov a firiem!
Na prednáške je striktný zákaz menovania, propagovania alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem či produktov. Preto prosím nechajte svoje firemné perá, shaker-e, tričká, odznaky či produkty na hotelovej izbe. Porušenie sa trestá okamžitým vylúčením z prednášky bez nároku na vrátenie vstupného.

Základný vstup Vás oprávňuje zúčastniť sa prednášky v tatrách. Získate základné materiály, pomôcky a garanciu zisku. Vstupenka NEobsahuje ubytovanie ani stravu, tie je potrebné zabezpečiť si vo vlastnej réžii.

VIP Vstupenka obsahuje základný vstup, sedenie v prvých radoch a 2x obed s ostatnými VIP členmi ako aj s Dávidom Zbojekom pri jednom stole. Vstupenka NEobsahuje ubytovanie, to je potrebné zabezpečiť si vo vlastnej réžii.

BONUS: Všetci ktorí si vstupenku zakúpia do 30.6.2020, získajú grátis BASIC vstupenku na SM&MLM Konferenciu v Bratislave v Novembri.

Miesto: Ski & Wellness Residence Družba Jasná - Nízke Tatry
Začiatok 1. online kurzu: 8.8.2020 o 10:00 (3h)
Začiatok 2. online kurzu: 22.8.2020 o 10:00 (3h)
Čas prednášky v Tatrách: 5.9. Sobota (10:00 – 18:00), 6.9. Nedeľa (10:00 – 15:00)

Úvodné online kurzy budú prebiehať v uzavretej Facebook Skupine, do ktorej prístup získate pár dní pred začatím. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu miesta a podmienok prednášky. O takejto zmene budete včas informovaný prostredníctvom e-mailu a na stránkach www.sietovymarketing.sk/90dap.

V súlade s ustanoveniami Občianskeho zákonníka nemá kupujúci právo od zmluvy uzatvorenej medzi kupujúcim a predávajúcim odstúpiť podľa ustanovení občianskeho zákonníka (odstúpenie od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodov), a to vzhľadom k tomu, že sa jedná o zmluvu o využitie voľného času a plnenie je podnikateľom, teda v tomto prípade predávajúcim ako Usporiadateľom Akcie, poskytované v určenom termíne. Ak sa nemôžete zúčastniť zo závažného dôvodu, kontaktujte nás na 90dap@sietovymarketing.sk a vaša žiadosť bude posúdená individuálne.

Ceny sa budú postupne zvyšovať.

Viac info na www.sietovymarketing.sk/90dap


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 

 • Základný vstup
  Cena
  149,90 €
  Nie je v predaji
 • VIP vstup
  Cena
  249,90 €
  Nie je v predaji
 • Balík 5 vstupeniek
  Cena
  599,90 €
  Nie je v predaji
 • Balík 10 vstupeniek
  Cena
  1 099,90 €
  Nie je v predaji
 • Balík 25 vstupeniek
  Cena
  2 499,90 €
  Nie je v predaji
 • Online vysielanie
  Cena
  149,90 €
  Nie je v predaji
 • VIP upgrade (platné len so zakúpeným štandardným lístkom)
  Cena
  100,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
DESmod – Teatro set 2020
Koncert

DESmod – Teatro set 2020

November - December 2020
Slovensko
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2021
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2021

21.02.2021 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia