Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Cibula Fest

Letisko Holíč, 908 51 Holíč

24.7. - 26.7. 2014
Kúpiť

Najväčší česko – slovenský multižánrový festival Cibula Fest už dávnejšie avizoval, že tento ročník oživí jednou svetovou hudobnou legendou.

Cibula Fest 2014 bude mať tento rok prvýkrát vo svojej histórii hosťa  z inej krajiny ako z Česka či Slovenska. Na letisku v Holíči sa tak v sobotu 26. Júla, tretí deň festivalu, predstaví legendárny Alphaville v energicky nabitej šou.


Organizátori festivalu tak tento rok opäť ozvláštnili Cibula Fest, ktorý sa každoročne koná na hraniciach medzi Českou a Slovenskou republikou a každoročne zvyšuje svoj kredit. Minulý rok si našlo do Holíča cestu približne 10-tisíc Čechov a Slovákov a tento rok sa očakáva ešte vyššia návštevnosť.

Cibula Fest chce stále ponúkať niečo nové a hudba skupiny Alphaville je niečím zvláštnym, s prvkami romantiky až mystiky. Pre tých, ktorí jej porozumeli sa táto hudba stala vášňou na celý život. Kapela okolo frontmana Mariana Golda je na hudobnej scéne už viac ako 30 rokov a šou, ktorú sa chystajú odpáliť v pohraničnom pásme dvoch spriatelených štátov bude naozaj veľkolepá.

Súčasťou festivalu je aj tradičná motozóna pre milovníkov dvojkolesových tátošov a pre mladšiu generáciu bude postavená veľká zastrešená aréna, kde vystúpia poprední DJs“ a Raperi. Festival ponúkne i mnoho ďalších zábavných aktivít a atrakcií, takže si tu nájde svoje miesto doslova každý.

Viac informácií na www.cibulafest.eu

Ďalší účinkujúci na troch stageoch:
DIVOKEJ BILL (CZ), TŘI SESTRY(CZ), CHINASKI (CZ), NO NAME (SK), ŽLUTÝ PES (CZ),SLOBODNÁ EURÓPA (SK), ZÓNA A (SK), INEKAFE (SK), POLEMIC (SK), ZOČI VOČI (SK), ZAKÁZANÝ OVOCE (CZ), EX ARGEMA (CZ), SMOLA A HRUŠKY (SK), DEDA MLÁDEK ILEGAL BAND (CZ),  PATHFINDER (PL), TRISTANA(SK), REQUIEM (SK), BORRA (SK),  EVELIN (SK), SOUSTRAST (CZ),  GOLDEN VEIN(SK), CALL ME STEVE(SK), WILD PEOPLE (SK), HRANA (SK), KARPINA (SK),  RIMORTIS(CZ), HLAHOL (CZ), HEAD FIRE (CZ), THE JUNKIES (SK), FISHING STRIP(SK), BOBR a GEORGO(CZ), CALL ME STEVE(SK), Barbara Haščáková (SK).

DJs“: MALALATA (CZ), DJ MILAN LIESKOVSKI (SK), DJ EKG (SK), DJ PHILIP TBC (CZ)

HIP – HOP: SEPAR,  KALI  & PETER PANN, TUKO & ROMIS,  MAJSELF, MUGIS,  PLEXO, BOYBAND,  Dj AKA,  DJ Skrkoo, Záhorácke Stylo, Strezpez.

Trojdňová vstupenka VIP GOLD obsahuje:
- Parkovanie u VIP brány zdarma.
- Splachovacie NONSTOP udržiavané WC.
- Neobmedzený pohyb vo VIP zóne.
- Voľný prístup do Back stage a VIP GOLD stanu s priamym kontaktom s účinkujúcimi stage A.
- Vo VIP zóne bude nápojový bar a občerstvenie pre VIP GOLD zdarma.
- Vstup bez čakania cez VIP bránu alebo hlavnú bránu.

Trojdňová vstupenka VIP SILVER obsahuje:
- Parkovanie u VIP brány zdarma.
- Splachovacie NONSTOP udržiavané WC.
- Neobmedzený pohyb vo VIP zóne.
- Voľný prístup do Back stage a VIP SILVER stanu.
- Vo VIP SILVER zóne bude nápojový bar bez čakania a v pohodlí pre VIP SILVER za znížené ceny.
- Vstup bez čakania cez VIP bránu alebo hlavnú bránu.

Žiadame držiteľov VIP vstupeniek o nahlásenie min. 3 dni pred festivalom na info@cibulafest.sk

CENA NA MIESTE NA TRI DNI: 40 eur 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na koncerty, festivaly a iné hudobné podujatia. Po zrealizovaní platby vám zašleme zakúpené vstupenky vo formáte PDF na váš email. Následne si môžete vaše vstupenky vytlačiť a užiť si podujatie, ktoré ste si vybrali.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
SOBOTA 26.7.201420,00 €Nie je v predaji
VIP GOLD 90,00 €Nie je v predaji
VIP SILVER 60,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.