Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Banská Štiavnica - Motivačná prednáška Pavla Hiraxa Baričáka

Dom kultúry Banská Štiavnica

27.10.2016 18:00
Kúpiť

Motivačná prednáška Pavla Hiraxa Baričáka

Pavel Hirax Baričák sa vo svojej prednáške zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. Najväčší dôraz dá na vzťahy (partnerské, rodič – dieťa, potomok – rodič, podriadený – nadriadený), hojnosť, následky vnútorného naladenia na zdravie, umenie komunikácie (i hádky), sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva, duchovný rast atď. No príde aj na recitáciu Hiraxových básni a na jeho zážitky z cestovania...

Hiraxove rozprávanie bude spevom a hrou na gitare doprevádzať Juraj Hnilica. Na mieste predaj autorových kníh a Jurajových CDčiek – je lepšie prísť pol hodinu pred začatím programu.

Vstupné predpredaj: 6€
Vstupné na mieste: 7€
Študenti s platnou kartičkou dokazujúcou štúdium a ZŤP: 3€ (iba na mieste)


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie6,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.