Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Banská Štiavnica - Motivačná prednáška Pavla Hiraxa Baričáka

Dom kultúry Banská Štiavnica

27.10.2016 18:00

Motivačná prednáška Pavla Hiraxa Baričáka

Pavel Hirax Baričák sa vo svojej prednáške zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. Najväčší dôraz dá na vzťahy (partnerské, rodič – dieťa, potomok – rodič, podriadený – nadriadený), hojnosť, následky vnútorného naladenia na zdravie, umenie komunikácie (i hádky), sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva, duchovný rast atď. No príde aj na recitáciu Hiraxových básni a na jeho zážitky z cestovania...

Hiraxove rozprávanie bude spevom a hrou na gitare doprevádzať Juraj Hnilica. Na mieste predaj autorových kníh a Jurajových CDčiek – je lepšie prísť pol hodinu pred začatím programu.

Vstupné predpredaj: 6€
Vstupné na mieste: 7€
Študenti s platnou kartičkou dokazujúcou štúdium a ZŤP: 3€ (iba na mieste)


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie6,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.