Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Temné kecy Trip - Banská Štiavnica

Kino Akademik, Námestie svätej Trojice, 969 01 Banská Štiavnica

31.1.2017 19:30
Kúpiť

POZOR! Zmena dátumu podujatia. Podujatie sa zo zdravotných dôvodov účinkujúcich presúva z dátumu 25.11.2016 na dátum 31.01.2017. Vstupenky ostávajú v platnosti.
V prípade nezáujmu o náhradný termín budú peniaze za zakúpené vstupenky zákazníkom vrátené. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí e-mailom. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste si môžu nárokovať vrátenie priamo tam.Temné Kecy po prvý krát v kine Akademik v Banskej Štiavnici. Pripravte sa na nové príbehy a zážitky z Temného sveta tých najdrsnejších a najúspešnejších komikov na Slovensku. Kŕče v bruchu od smiechu Vám tentokrát spôsobia

Ivo Ladižo Ladižinský
Jerry Veľmajster Szabó
Fučo Mariňák Rybička
Heňo Fačkovec


Prineste si aj drobné dukátiky, pretože v predaji budú úplne nová edícia tričiek :)

Tešíme sa na Vás - počet lístkov je obmedzený!

Vstup: 18+

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Temné kecy Trip - Banská Štiavnica
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Normal sedenie15,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.