Čisté Tvary - Bratislava

Čisté Tvary - Bratislava

15.10.2016 20:00
Zámocký pivovar, Zámocká 794/13, 811 01 Bratislava

Čisté Tvary v plnej zostave (Péč, Rózsa, Gregor, Mičinec, Pliešovský) odohrajú 15. októbra svoj posledný koncert pred plánovanou tvorivou odmlkou. Vystúpenie sa uskutoční v bratislavskom Zámockom pivovare. Počet lístkov je limitovaný na 150ks. Kapela sa rozhodla na nejaký čas prerušiť svoje koncertné aktivity. Čisté Tvary však rozhodne nekončia. Práve naopak. Chcú začať s prípravou nového albumu. Posledná nahrávka Zem Nás Chce Čistých vydaná v uplynulom roku mala veľký úspech a zoskupenie na nej pracovalo bezmála 2 roky.

Koncert s limitovaným počtom vstupeniek sa uskutoční 15.októbra v bratislavskom Zámockom pivovare.

Ako predkapela vystúpi Silvia Speaks. Sólový projekt talentovanej speváčky, v ktorom sa voľne prelínajú dva elementy, spev a klavír ako dynamické, rovnocenné prvky. Autorské skladby stoja hlavne na textoch. Sú to krátke príbehy, okamihy bytia, útržky zvukov, pocitov, spomienok

Otvorenie brány (Doors open): 18:00 hod


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané