ROSÉ Festival ružových vín 2016

ROSÉ Festival ružových vín 2016

3.6. – 4. 6.2016
River Park, Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava

ROSÉ Festival ružových vín 2016
Piatok 3. jún (15:00 - 22:00)
Sobota 4.jún (10:00 - 22:00)

Jemnosť, svieža elegancia, vyzretosť a svetová kvalita... To sú prívlastky slovenských ružových vín a inšpirácia pre festival ROSÉ 2016, ktorý sme pre Vás pripravili na prvý júnový víkend.

Ružové vína slovenských producentov dlhodobo pútajú pozornosť na prestížnych súťažiach vo svete. Teraz sa s nimi môžete dôverne zoznámiť, pochopiť ich úspech a najmä vychutnať si pestrosť pôžitkov, ktorú v sebe ukrývajú.

Swing, jazz, vinárska atmosféra, živý vinič, ružová záhrada, módne prehliadky a len tie TOP slovenské ružové vína, ktoré pre Vás vopred vyberú fundovaní členovia odbornej komisie enológov a someliérov v súťaži ROSÉ 2016.

Viac info:
www.FESTIVALROSE.sk
Facebook event ROSÉ 2016
Facebook ROSÉ Festival

Festivalový set 11 eur
Zakúpením štandardnej vstupenky v cene 11 eur cez predpredaj.sk získavate someliérsky set obsahujúci festivalový pohár, katalóg TOP slovenských ružových vín s hodnotiacou tabuľkou a degustačný kredit v hodnote 11 eur.
Cena na mieste: 13 eur

Moët Rosé VIP 199 eur
Zakúpením VIP vstupenky v cene 199 eur získavate vstup do Moët Rosé VIP zóny v Grand Hotel River Park, kde na Vás čaká fingerfood & softdrinks catering Grand Hotel River Park, hodnotné darčeky od Moët a ďalších partnerov. Cena zároveň zahŕňa základný festivalový set (pohár na víno, 11 eur kredit a katalóg TOP slovenských vín). Počet VIP lístkov je z dôvodu exkluzivity obmedzený na 20.

Výťažok ROSÉ 2016 podporí charitatívnu zbierku pre Krehké deti (vybudovanie novej intenzívnej a operačnej jednotky pre novorodencov na Neonatologickej klinike LF DFNsP v Bratislave).

Festival ROSÉ pre Vás pripravili odborníci z OZ Dolium a agentúra Cherry&Cherry.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.    

Odporúčané